MDT international Sp.z.o.o.

Czy to Twoja firma?

MDT international Sp.z.o.o. praca

Warszawa

MDT international Sp.z.o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy MDT international Sp.z.o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MDT international Sp.z.o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.

Praca MDT international Sp.z.o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. Zamówień Publicznych - Branża IT

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna
    • 5 999-7 499 zł / mies.
    • Poszukujemy Pracownika/czki na stanowisko Specjalisty Ds. Zamówień Publicznych.

      Chcemy zatrudnić osoby mające doświadczenie w tego typu postępowaniach.

      Szukamy osób zainteresowanych pracą długoterminową, potrafiących pracować zespołowo.

      Zakres obowiązków

      • przygotowywanie dokumentacji przetargowych,

      • współpraca z pozostałymi działami organizacji,
      • kontakt z zamawiającymi oraz partnerami,
      • przygotowywanie odpowiedzi na wezwania ze strony zamawiających
      • monitorowanie rynku krajowego przetargów IT

      Wymagania

      • wykształcenie min. średnie,

      • znajomość branży IT,
      • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel),

      • samodzielność i dobra organizacja pracy, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,

      • mile widziane: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

      Oferujemy

      • rozwój kariery zawodowej,

      • umowę o pracę na pełny etat,

      • określoną ścieżkę rozwoju zawodowego i możliwości awansu,

      • szkolenia i podnoszenie kwalifikacji,

      • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym.

Pracodawcy w Warszawie