Czy to Twoja firma?

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ praca

Gostyń

Od ponad dwóch dekad jesteśmy dumni z naszej misji, którą jest zapewnienie profesjonalnej opieki zdrowotnej na najwyższym poziomie. W Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej każdego dnia stawiamy na pierwszym miejscu zdrowie i życie naszych pacjentów, bo jak głosi nasze motto: "Największym skarbem człowieka jest zdrowie".

Działamy w sektorze ochrony zdrowia, oferując szeroki zakres usług medycznych, od diagnostyki, przez terapię, aż po pielęgnację i rehabilitację. Nasze działania są możliwe dzięki publicznemu finansowaniu, co gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo naszych usług. Jesteśmy instytucją, która nie może upaść, co daje naszym pacjentom pewność ciągłości i dostępności opieki.

Innowacja i jakość to słowa, które nas wyróżniają. Wprowadzamy nowe technologie diagnostyczne i lecznicze, a nasze wyposażenie to nowoczesna aparatura, która umożliwia precyzyjne i skuteczne leczenie. Dążymy do tego, aby każdy pacjent otrzymał opiekę dostosowaną do swoich indywidualnych potrzeb, z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć medycyny.

Nasza historia rozpoczęła się w 1999 roku, kiedy to zmiany w systemie zdrowotnym pozwoliły nam na rozszerzenie zakresu działalności. Od tego czasu nieustannie rozwijamy się, aby sprostać oczekiwaniom naszych pacjentów. Chociaż nie dysponujemy informacjami na temat naszej pozycji rynkowej, to nasze zaangażowanie w opiekę zdrowotną i ciągłe doskonalenie usług sprawiają, że pacjenci nam ufają.

W Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej zawsze będziesz traktowany z szacunkiem i empatią. Nasz zespół to wykwalifikowani specjaliści, którzy każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby zapewnić Ci opiekę na najwyższym poziomie. Zapraszamy do korzystania z naszych usług – jesteśmy tutaj dla Ciebie, aby dbać o Twój najcenniejszy skarb – zdrowie.

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie praca fizyczna it (informatyka) bankowość / finanse hr / kadry

Oferty pracy SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ

Praca alert - powiadomienia

Praca SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ

Mapa SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ

Siedziba główna

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Krobia
  3. Leszno
  4. Pobiedziska
  5. Warszawa
  6. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ - oferty archiwalne

  • Konserwator

    • Gostyń
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gostyniu