Czy to Twoja firma?

HENRYK KLUPŚ FIRMA P.H.U. KLUPŚ-HEN praca

Gostyń

W sercu malowniczego Gostynia, tam gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, rodzi się magia tworzenia – jesteśmy HENRYK KLUPŚ FIRMA P.H.U. KLUPŚ-HEN, mistrzowie w kreowaniu przestrzeni, w której dziecięce marzenia rosną i kwitną. Nasza specjalność to meble dziecięce, które łączą w sobie funkcjonalność, bezpieczeństwo i estetykę, tworząc idealne tło dla beztroskich lat dzieciństwa.

Nasze produkty, znane i cenione pod marką LittleSky by H.Klupś, to więcej niż meble – to przemyślane rozwiązania, które towarzyszą rodzinom na każdym etapie rozwoju ich pociech. Od łóżeczek dziecięcych, które są pierwszym bezpiecznym gniazdkiem, przez łóżka młodzieżowe, które stają się azylem dla młodych odkrywców, po komody, szafy, regały i półki wiszące – każdy element naszej oferty jest odpowiedzią na potrzeby zarówno maluchów, jak i ich rodziców.

Jako firma z Gostynia, jesteśmy głęboko zakorzenieni w lokalnej społeczności, a nasze meble odzwierciedlają to, co w Polsce najpiękniejsze – solidność wykonania, dbałość o detale i niezawodność. Choć nie możemy podzielić się z Wami pełną historią naszej firmy, to każdy wyprodukowany przez nas mebel jest jej żywym świadectwem.

Rozumiemy, że świat mebli dziecięcych jest dynamiczny i wymagający, dlatego nieustannie poszukujemy inspiracji, aby nasze produkty były nie tylko praktyczne, ale i inspirujące. Chociaż nie przedstawiamy tutaj naszych certyfikatów jakości czy konkretów dotyczących innowacyjności, możecie być pewni, że każdy element naszej oferty spełnia wysokie standardy – bo przecież chodzi o komfort i bezpieczeństwo Waszych dzieci.

Nie znamy granic, jeśli chodzi o zadowolenie naszych klientów i choć nie możemy się pochwalić międzynarodową obecnością w licznych danych, wierzymy, że jakość naszych mebli mówi sama za siebie, przekraczając wszelkie bariery.

W HENRYK KLUPŚ FIRMA P.H.U. KLUPŚ-HEN tworzymy nie tylko meble – kreujemy przestrzeń dla szczęścia, rozwijamy wyobraźnię i budujemy fundamenty dla przyszłości. Zapraszamy Was do świata LittleSky by H.Klupś, gdzie każdy detal ma swoje znaczenie, a każdy mebel jest częścią większej historii – historii Waszego domu.

HENRYK KLUPŚ FIRMA P.H.U. KLUPŚ-HEN najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Spedytor Gostyń
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy HENRYK KLUPŚ FIRMA P.H.U. KLUPŚ-HEN

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca HENRYK KLUPŚ FIRMA P.H.U. KLUPŚ-HEN

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca HENRYK KLUPŚ FIRMA P.H.U. KLUPŚ-HEN - oferty archiwalne

  • Księgowa/y

    HENRYK KLUPŚ FIRMA P.H.U. KLUPŚ-HEN
    • Gostyń
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Księgowanie i rozliczanie dokumentów ( Faktury kosztowe, sprzedaży, wyciągi bankowe, listy płac, PK, kasa).
      Rozliczenia i sporządzanie deklaracji podatkowych (JPK, VAT-7, VAT UE, WDT ,WNT).
      Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych.
      Analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych.
      Sprawozdawczość zewnętrzna (GUS).
      Rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych.
      Prowadzenie ewidencji środków trwałych.
      Przygotowywanie przelewów bankowych.
      Wykonywanie czynności związanych z rozliczeniem i zamknięciem okresów sprawozdawczych.
      Prowadzenie zapisów w księgach rachunkowych w rozumieniu ustawy o rachunkowości.
      Prowadzenie odrębnych ewidencji dla celów podatku od towarów i usług, tj. sprzedaży towarów i usług oraz zakupów towarów i usług.
      Inne czynności zlecone przez Pracodawcę.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: prawo jazdy kat B
      • Inne wymagania: Wiedza i praktyczne doświadczenie w zakresie księgowości, podatków, prawa finansowego. Znajomość aktualnych przepisów w zakresie rachunkowości i podatków. Znajomość programu REWIZOR GT.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gostyniu