Czy to Twoja firma?

POWIŚLAŃSKA SZKOŁA WYŻSZA praca

Gdańsk

Od ponad dwóch dekad POWIŚLAŃSKA SZKOŁA WYŻSZA w Kwidzynie jest miejscem, gdzie pasja do nauki i praktycznego działania łączy się, tworząc wyjątkowe środowisko akademickie. Jako uczelnia niepubliczna, zyskaliśmy uznanie na arenie krajowej, co potwierdza nasza piąta pozycja w Polsce pod względem liczebności studentów na kierunku Pielęgniarstwo oraz prestiżowe I miejsce na Pomorzu według rankingu Perspektywy 2023. Nasze kampusy w Gdańsku, Toruniu, Kwidzynie i Kościerzynie tętnią życiem, a nasza społeczność akademicka liczy już 2000 studentów.

Misją, która nas prowadzi, jest wykształcenie najlepszych specjalistów w dziedzinie medycyny i ekonomii. Dążymy do tego, by nasi absolwenci byli nie tylko teoretykami, ale przede wszystkim praktykami, którzy z powodzeniem odnajdą się w dynamicznie zmieniającym się świecie zawodowym. W tym celu oferujemy kierunki takie jak Pielęgniarstwo, Ratownictwo Medyczne, Położnictwo, Ekonomia, Dietetyka i Kosmetologia.

Jesteśmy dumni, że jako jedyna prywatna uczelnia w województwie pomorskim posiadamy własne Centrum Symulacji Medycznych. To innowacyjne rozwiązanie pozwala naszym studentom na praktyczne zdobywanie doświadczenia w bezpiecznym i kontrolowanym środowisku. Nasze zaangażowanie w jakość kształcenia zostało wielokrotnie nagrodzone, a nasza pozycja jako lidera w umiędzynarodowieniu edukacji jest niepodważalna. Nasza English Division przyciąga studentów z całego świata, w tym z Zimbabwe, Turcji i krajów Bliskiego Wschodu.

Zawsze stawiamy na pierwszym miejscu naszych studentów. Ich wsparcie i rozwój są dla nas najważniejsze, co znajduje odzwierciedlenie w oferowanych przez nas wizytach studyjnych w renomowanych placówkach, bezpłatnych kursach, webinarach oraz konsultacjach w Placówkach Kształcenia Kliniczno-Praktycznego. Nasze działania są ukierunkowane na to, by każdy student mógł w pełni wykorzystać swój potencjał.

Jesteśmy przekonani, że nasz unikalny zestaw wartości, połączony z innowacyjnym podejściem do edukacji i międzynarodowym zasięgiem, stanowi solidną podstawę do dalszego rozwoju i utrzymywania pozycji lidera w dziedzinie edukacji wyższej. Zapraszamy do dołączenia do naszej inspirującej społeczności, gdzie każdy student ma szansę na rozwój i osiągnięcie sukcesu.

POWIŚLAŃSKA SZKOŁA WYŻSZA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia praca fizyczna it (informatyka) zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy POWIŚLAŃSKA SZKOŁA WYŻSZA

Praca alert - powiadomienia

Praca POWIŚLAŃSKA SZKOŁA WYŻSZA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa POWIŚLAŃSKA SZKOŁA WYŻSZA

Siedziba główna

Dynamika publikacji ofert pracy w ostatnich 12 miesiącach

POWIŚLAŃSKA SZKOŁA WYŻSZA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
POWIŚLAŃSKA SZKOŁA WYŻSZA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gdańsk
  2. Warszawa
  3. Bielsko-Biała
  4. Białystok
  5. Chwaszczyno
  6. Pruszków
  7. Katowice
  8. Olsztyn
  9. Kwidzyń
  10. Mogilno

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca POWIŚLAŃSKA SZKOŁA WYŻSZA - oferty archiwalne

  • Opiekun studentów obcokrajowców

    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • Zakres obowiązków

      Obsługa maila, telefonu, narzędzi i programów dla studentów, opieka nad grupą studentów, w tym tłumaczenie zajęć/prezentacji/ korespondencji jeśli będzie taka potrzeba, współpraca i bieżący, stały kontakt z wykładowcami lub studentami. Organizacja w zakresie językowym zjazdów, wykładów i seminariów, czynny udział w rozwoju naszej uczelni: dbanie o naszą społeczność i wizerunek, współpraca zespołowa. Praca zdalna w połączeniu z pracą stacjonarną od poniedziałku do niedzieli na organizowane zjazdy w Gdańsku w godzinach: 8-16.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: zdolność szybkiego uczenia się, obsługa komputera i urządzeń biurowych, biegła obsługa komputera z obsługą internetu
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe, min. ukończone studia I stopnia lub w trakcie studiów, obywatelstwo polskie, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, brak prawomocnego skazania wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo. Osoby niespełniające powyższych wymagań uprzejmie prosimy o zaniechania aplikowania.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
      • Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje: możliwość rozwoju, odpowiedzialności, w których można się odnaleźć i które spraw
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gdańsku