Czy to Twoja firma?

REMDOM P.P.U.H. ŻAK PRZEMYSŁAW praca

Dąbrowa Górnicza

Od ponad dwóch dekad jesteśmy dumnym uczestnikiem rynku budowlanego i motoryzacyjnego, a nasze korzenie sięgają 1997 roku, kiedy to w sercu Dąbrowy Górniczej zaczęliśmy tworzyć historię firmy Żak Przemysław "REMDOM" P.P.U.H. Od tamtego czasu, nasza działalność ewoluowała, rozwijając się w różnorodne branże, aby sprostać potrzebom naszych klientów i dynamicznie zmieniającemu się rynkowi.


Specjalizujemy się w szerokim spektrum usług budowlanych, począwszy od wznoszenia budynków mieszkalnych i niemieszkalnych, poprzez prace drogowe i autostradowe, aż po kompleksowe przygotowanie terenu pod budowę. Nasza ekspertyza nie kończy się na budownictwie – z równą pasją zajmujemy się instalacjami elektrycznymi oraz wodno-kanalizacyjnymi, cieplnymi, gazowymi i klimatyzacyjnymi, dbając o to, aby nasze projekty były nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim funkcjonalne i bezpieczne.

W ramach naszej oferty motoryzacyjnej, klienci mogą liczyć na profesjonalną sprzedaż hurtową i detaliczną samochodów osobowych i furgonetek, a także na kompleksową konserwację i naprawę pojazdów. Rozumiemy, jak ważna jest mobilność w dzisiejszym świecie, dlatego też oferujemy wynajem i dzierżawę samochodów, zapewniając elastyczność i wygodę naszym klientom.

Jesteśmy także aktywni w sektorze usług profesjonalnych, gdzie nasze kompetencje w dziedzinie architektury i inżynierii pozwalają nam na świadczenie doradztwa technicznego na najwyższym poziomie. Wszystko to robimy z myślą o tworzeniu przestrzeni, które nie tylko spełniają oczekiwania naszych klientów, ale również wzbogacają otoczenie i społeczność.

W naszej pracy kierujemy się zasadami, które są fundamentem naszego sukcesu – rzetelnością, zaangażowaniem i ciągłym dążeniem do doskonałości. W każdym projekcie, który podejmujemy, staramy się łączyć te wartości z innowacyjnością i praktycznym podejściem, aby dostarczać rozwiązania, które są nie tylko skuteczne, ale i trwałe.

Zapraszamy do współpracy z Żak Przemysław "REMDOM" P.P.U.H. – razem możemy zbudować coś wyjątkowego.

REMDOM P.P.U.H. ŻAK PRZEMYSŁAW najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
bankowość / finanse budownictwo / architektura / geodezja inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy REMDOM P.P.U.H. ŻAK PRZEMYSŁAW

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca REMDOM P.P.U.H. ŻAK PRZEMYSŁAW

Mapa REMDOM P.P.U.H. ŻAK PRZEMYSŁAW

Siedziba główna

REMDOM P.P.U.H. ŻAK PRZEMYSŁAW poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
REMDOM P.P.U.H. ŻAK PRZEMYSŁAW
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Dąbrowa Górnicza
  2. Katowice
  3. Myszków
  4. Warszawa
  5. Sosnowiec
  6. Łódź
  7. Racibórz
  8. Wrocław
  9. Bytom
  10. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.07.2024

Pracodawcy w Dąbrowie Górniczej