Wektor Wiedzy Wsparcie Innowacji

Wektor Wiedzy Wsparcie Innowacji najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Wektor Wiedzy Wsparcie Innowacji

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Wektor Wiedzy Wsparcie Innowacji

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Parking
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Służbowy laptop
  • Służbowy samochód
  • Służbowy telefon

Wektor Wiedzy Wsparcie Innowacji poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - Wektor Wiedzy Wsparcie Innowacji

Pełna nazwa
FUNDACJA WEKTOR WIEDZY WSPARCIE INNOWACJI
Adres rejestrowy
Lawendowa 1 35-605 Rzeszów
NIP
8133867050
REGON
520043219
KRS
0000924131
Forma prawna
fundacja
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Rzeszów
  2. Warszawa
  3. Dębica
  4. Ropczyce
  5. Nowa Sarzyna
  6. Wrocław

Data aktualizacji: 01.03.2024

Praca Wektor Wiedzy Wsparcie Innowacji - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. wniosków

    • Rzeszów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Jesteśmy częścią jednej z największych firm szkoleniowo-doradczych w Polsce Wektor Wiedzy SP. z o.o.. Jako Instytucja Otoczenia Biznesu (IOB), świadczymy usługi doradcze dla przedsiębiorstw. Pomagamy firmom w ich rozwoju oraz wspieramy optymalizacje, automatyzacje i innowacyjność dzięki pozyskiwaniu finansowania ze środków krajowych i unijnych.

      Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu specjalisty na stanowisko:

      Specjalista ds. wniosków

      Miejsce pracy: Rzeszów, ul Azaliowa (Zalesie)

      Zakres obowiązków

      • kompleksowe przygotowywanie wniosków o dofinansowanie (NCBR, PARP, ARiMR, PUP, LGD).

      Wymagania

      • doświadczenie w sporządzaniu dokumentacji dotacyjnej,
      • umiejętność pracy w zespole oraz nawiązywania relacji z klientem,
      • nastawienie na realizację zadań pod presją terminów,
      • biegła obsługa MS Office (Word, Excel).

      Oferujemy

      • umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie,
      • wdrożenie w obowiązki oraz wsparcie doświadczonych członków zespołu,
      • miłą atmosferę w młodym i otwartym zespole,
      • kawę i herbatę bez limitu oraz tort w Twoje urodziny i całego zespołu :),
      • kartę Multisport.

      Zapraszamy do przesłania aktualnej aplikacji, a w prezencie otrzymasz dostęp do unikalnego kursu na temat Inteligencji Finansowej.

  • Specjalista ds. sprzedaży usług doradczych

    • Podkarpackie
    • Wektor Wiedzy Wsparcie Innowacji – Jesteśmy podmiotem który powstał na bazie 11 letniego doświadczanie firmy szkoleniowe Wektor Wiedzy. Specjalizujemy się w usługach doradczych dla biznesu takich jak:

      • Pozyskiwanie dotacji unijnych inwestycyjnych na otwarcie działalności
      • Pozyskiwanie dotacji unijnych inwestycyjnych powyżej 1 mln zł
      • Optymalizacja produkcji
      • Planowanie podatkowe ( firmowa i prywatna )
      • Audyt zobowiązań kredytowych
      • Tworzenie nowych produktów z jednostkami badawczymi
      • Sukcesja

      W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy osób do działu sprzedaży na stanowisko:

      Specjalista ds. sprzedaży usług doradczych

      Zatrudnione osoby będą pracowały w systemie hybrydowym: stacjonarno - mobilnym.

      Siedziba firmy: Rzeszów

      Jeśli zdecydujesz się aplikować, to Twoim głównym zadaniem będzie:

      • pozyskiwanie klientów na dotacje
      • pozyskiwanie klientów na usługi doradcze
      • utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
      • rozwój współpracy z klientem i poszerzanie gamy produktów które przyczyniają się do szybszego rozwoju firmy

      Wymagania

      • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej,
      • sprzedaż kilku produktów z naszego portfela,
      • dobra organizacja pracy i zarządzanie sobą w czasie,
      • prawo jazdy kat. B oraz mobilność,
      • wysoka kultura osobista.

      Oferujemy

      • szkolenie produktowe,
      • atrakcyjne zarobki uzależnione od wyników.
      • umowa o pracę/B2B,
      • niezbędne narzędzia do pracy: samochód, laptop, telefon służbowy,
      • pracę w zespole, który gra do jednej bramki,
      • możliwość awansu zawodowego oraz szkolenia podnoszące kompetencje,
      • tort w Twoje urodziny (i każdego innego pracownika, już blisko 70)
      • wyjazdy zagraniczne z całą grupą wektor wiedzy

      2021 – PRAGA – sprawdź nas na Youtube

      2022 – Budapeszt – relacji wkrótce :)

      2023 – Przed nami wierzymy że razem z Tobą

      Jeżeli czujesz, że jesteś dobrym handlowcem i chcesz zacząć nowy rozdział w Twojej zawodowej karierze, zapraszamy do wysyłania CV.

Pracodawcy w Rzeszowie