Czy to Twoja firma?

Kancelaria Adwokacka adwokat Bartłomiej Stawicki praca

Warszawa

Kancelaria Adwokacka adwokat Bartłomiej Stawicki najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Aplikant Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
prawo i administracja państwowa

Oferty pracy Kancelaria Adwokacka adwokat Bartłomiej Stawicki

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kancelaria Adwokacka adwokat Bartłomiej Stawicki

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Radca prawny

    Urząd Lotnictwa Cywilnego
    • Warszawa
    • umowa na zastępstwo
    Polecana Popularna
    Dodana
  • PSYCHOLOG

    AGENCJA WYWIADU
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    Dodana
  • Aplikant (praca w charakterze Strażnika Miejskiego)

    Straż Miejska m. st. Warszawy
    • Warszawa
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • 5 000-6 000 zł / mies.
    Dodana

Mapa Kancelaria Adwokacka adwokat Bartłomiej Stawicki

Siedziba główna

Praca Kancelaria Adwokacka adwokat Bartłomiej Stawicki - oferty archiwalne

  • Aplikant adwokacki

    Kancelaria Adwokacka adwokat Bartłomiej Stawicki
    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • Kancelaria Adwokacka specjalizująca się w procesowej obsłudze podmiotów rynku finansowego z siedzibą przy Rondzie Dmowskiego nawiąże stałą współpracę z aplikantką adwokacką lub aplikantem adwokackim I lub II roku aplikacji.

      Zakres obowiązków

      • zastępstwa procesowe;
      • samodzielne prowadzenie projektów i spraw Klientów Kancelarii;
      • sporządzanie umów oraz pism procesowych;
      • dokonywanie analizy przepisów prawnych, orzecznictwa i doktryny;
      • bieżące wsparcie adwokatów w prowadzonych przez nich sprawach;

      Wymagania

      • min. I rok aplikacji adwokackiej;
      • dobra znajomość prawa cywilnego i procedury cywilnej;
      • znajomość środowiska MS Office;
      • umiejętność samodzielnego myślenia oraz efektywnego zastosowania zdobytej wiedzy w praktyce;
      • bardzo dobre zdolności komunikacyjne i wysoka kultura osobista;

      Oferujemy

      • umowę b2b lub zlecenie;
      • możliwość poszerzenia doświadczenia i bezpośredni wpływ na rozwój zawodowy;
      • stałą opiekę merytoryczną i wsparcie doświadczonych Prawników;
      • dobrą atmosferę pracy;
      • możliwość pracy hybrydowej;

Pracodawcy w Warszawie