Czy to Twoja firma?

ZESPÓŁ ŻŁOBKÓW MIEJSKICH W CHEŁMIE praca

Chełm
żłobek
ZESPÓŁ ŻŁOBKÓW MIEJSKICH W CHEŁMIE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy ZESPÓŁ ŻŁOBKÓW MIEJSKICH W CHEŁMIE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZESPÓŁ ŻŁOBKÓW MIEJSKICH W CHEŁMIE

ZESPÓŁ ŻŁOBKÓW MIEJSKICH W CHEŁMIE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ZESPÓŁ ŻŁOBKÓW MIEJSKICH W CHEŁMIE - oferty archiwalne

  • Pielęgniarka

    ZESPÓŁ ŻŁOBKÓW MIEJSKICH W CHEŁMIE
    • Chełm
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      opieka nad dziećmi w żłobku

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: pielęgniarstwo
      • Uprawnienia: kurs pierwszej pomocy przedmedycznej
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie wyższe w kierunku pielęgniarstwo. Mile widziane doświadczenie zawodwe na w/w stanowisku. KONTAKT W SPRAWIE OFERTY PRACY: - osobisty: ul. Wolności 20, 22-100 Chełm

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Chełmie