Czy to Twoja firma?

ZM JABŁOŃSKI sp. z o.o. praca

Mińsk Mazowiecki

ZM Jabłoński to firma specjalizująca się w branży maszyn i urządzeń do obróbki drewna. Jesteśmy producentem maszyn tartacznych oraz całych linii przerobu drewna. Specjalizujemy się w produkcji maszyn, znajdujących zastosowanie w branży zajmującej się obróbką drewna.

Zobacz naszą szybką prezentację na YouTube.

ZM JABŁOŃSKI Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika produkcja / przemysł

Oferty pracy ZM JABŁOŃSKI Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZM JABŁOŃSKI Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ZM JABŁOŃSKI Sp. z o.o.

Siedziba główna

ZM JABŁOŃSKI Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ZM JABŁOŃSKI Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Monter Ślusarz

    ZM JABŁOŃSKI Sp. z o.o.
    • Mińsk Mazowiecki
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • 5 000-7 200 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      • przygotowywanie podzespołów do montażu

      • montaż konstrukcji stalowych

      • spawanie, skręcanie,

      • montaż podzespołów mechanicznych

      Wymagania

      • chęć do rozszerzania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji

      • odpowiedzialność i rzetelność

      • mile widziane wykształcenie lub doświadczenie w branży metalowej.

      Oferujemy

      • stabilne i jasne warunki zatrudnienia (umowy zlecenia i umowy o pracę w całości wpłacana na konto pracownika)

      • premie i dodatki wliczane i zgłaszane do ZUS oraz urlopów,

      • wewnątrz zakładowe szkolenia i rozwój branżowy,

      • pracę w firmie w godzinach 7:00-15:25,

      • premia za przepracowanie okresu próbnego
      • wynagrodzenie miesięczne od 5tyś do 7tyś zł brutto za podstawowy wymiar godzin. Wzrost wynagrodzenia proporcjonalny do wiedzy i samodzielności działania. (np. Dla absolwenta technikum mechanicznego 4000,- netto na star.)

      • możliwość uczestniczenia w dodatkowo płatnych delegacjach do klientów na terenie Polski.

  • Inżynier konstruktor

    • 6 000-10 000 zł / mies.
    • Optymalizujemy potencjał produkcyjny naszego działu konstrukcyjnego i poszukujemy nowych talentów, które chciałyby dołączyć do naszego zespołu. W najbliższych miesiącach planujemy rozszerzyć naszą ekipę o kilka nowych miejsc pracy. Jeśli jesteś zainteresowany/a dynamiczną pracą w innowacyjnym środowisku i chciałbyś/chciałabyś być częścią naszego sukcesu, zapraszamy do aplikowania.

      Zakres obowiązków

      • modelowanie podzespołów mechanicznych (środowisko SolidWorks 2022)

      • projektowanie i tworzenie dokumentacji wykonawczej,

      • konsultowanie i uzgadnianie dokumentacji z klientami,

      • nadzór nad realizowanymi projektami.

      Oferta skierowana od osób z doświadcczeniem jak i bez dpoświadczenia,

      Wymagania

      • studia techniczne z zakresu mechaniki i budowy maszyn lub mechatroniki

      • podstawowa znajomość modelowania w środowisku 3d

      • chęć do nauki i podejmowania wyzwań

      Oferujemy

      • pracę w firmie wykonującej kompleksowe rozwiązania dla przemysłu tartacznego (od projektu po realizację),

      • realizacja działań w zespołach, zawsze jest ktoś kto może pomóc,

      • możliwość wykorzystania wiedzy w praktyce z zakresu technologii produkcji, pneumatyki, hydraulik siłowej oraz napędów elektrycznych

      • dostosowanie zakresu obowiązków do predyspozycji i zainteresowań kandydata.

      • dla osób studiujących możliwość dopasowania dni pracy.

      • praca w godzinach 7:00 - 15:10 w siedzibie firmy w Mińsku Mazowieckim

      • możliwość uczestniczenia w procesie produkcyjnym

Pracodawcy w Mińsku Mazowieckim