BLM sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

BLM sp. z o.o. praca

Bielsko-Biała

Od ponad pół wieku BLM sp. z o.o. z Bielska-Białej jest synonimem innowacji i jakości w branży spożywczej. Nasza historia zaczęła się w 1962 roku, kiedy to wprowadziliśmy na rynek pierwszą automatyczną giętarkę do rur, co stanowiło przełom w branży i zapoczątkowało naszą tradycję pionierskich rozwiązań. Od tamtego czasu nieustannie rozwijamy nasze technologie, co zaowocowało licznymi innowacjami, takimi jak pierwsza sterowana numerycznie giętarka do rur w 1976 roku, czy pierwsza maszyna do laserowego cięcia rur okrągłych w 1988 roku.

Nasze produkty i usługi obejmują import, eksport i handel artykułami spożywczymi. Z dumą oferujemy kompleksowe usługi, które ułatwiają naszym klientom wprowadzanie produktów na rynek. Nasze działania nie ograniczają się jedynie do handlu; zapewniamy także pełną obsługę logistyczną i operacyjną dostaw oraz zarządzanie jakością. Dzięki temu nasi partnerzy biznesowi mogą skupić się na swoich głównych kompetencjach, mając pewność, że cała reszta jest w dobrych rękach.

Jesteśmy dumni z naszej międzynarodowej obecności, z siedzibami i jednostkami produkcyjnymi rozlokowanymi w strategicznych punktach globu, takich jak Brazylia, Wielka Brytania, Niemcy, Stany Zjednoczone, Meksyk i Beneluks. To globalne zasięgi pozwala nam na efektywne działanie na rynkach międzynarodowych i dostarczanie produktów najwyższej jakości do klientów na całym świecie.

Nasza przewaga konkurencyjna wynika z głębokiego zaangażowania w innowacje i technologiczny rozwój. Jesteśmy pionierami w tworzeniu maszyn i oprogramowania, które nie tylko odpowiadają na aktualne potrzeby rynku, ale również wyznaczają nowe kierunki rozwoju dla całej branży.

W BLM sp. z o.o. rozumiemy, że sukces w dzisiejszym świecie biznesu wymaga nie tylko doskonałych produktów i usług, ale także budowania silnych relacji z klientami i partnerami. Dlatego też nasze podejście jest zawsze osobiste i dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego, z kim współpracujemy.

Nasza historia to nie tylko lata i liczby, to przede wszystkim ludzie, pasja i zaangażowanie w to, co robimy. Zapraszamy do poznania naszej historii i dołączenia do grona zadowolonych partnerów BLM sp. z o.o.

BLM sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center praca fizyczna

Oferty pracy BLM sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BLM sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.

Mapa BLM sp. z o.o.

Siedziba główna

BLM sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa
  3. Kraków
  4. Katowice
  5. Czechowice-Dziedzice
  6. Wrocław
  7. Kęty
  8. Łódź
  9. Częstochowa
  10. Gliwice

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca BLM sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik Magazynu

    • Bielsko-Biała
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Miejsce pracy: Bielsko-Biała

      Zakres obowiązków

      • Przyjmowanie dostaw oraz sprawdzanie ilości przyjętych towarów;
      • Lokowanie towarów oraz dbałość o właściwe ich rozmieszczenie;
      • Kontrola stanów magazynowych;
      • Pomoc przy przygotowywaniu i pakowaniu zamówień.

      Wymagania

      • Doświadczenie w pracy magazynowej (komplementacja, rozładunki, załadunki);
      • Wykształcenie minimum zawodowe;
      • Poszukiwane cechy charakteru kandydata: dynamiczność, gotowość do pracy fizycznej, dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie, uczciwość, dbałość o ład i porządek miejsca pracy;
      • Umiejętność obsługi komputera oraz urządzeń biurowych.

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej w oparciu o umowę zlecenie;
      • Miłą atmosferę i dobre warunki pracy;
      • Pracę od poniedziałku do piątku.

      Zainteresowanych ofertą prosimy o wysyłanie swoich CV.

      Wymagania

      Oferujemy

      • Pracę od poniedziałku do piątku;

Pracodawcy w Bielsku-Białej