Sara Desing

Czy to Twoja firma?

Sara Desing praca

Żywiec

Witaj, jestem częścią Sara Design, kreatywnej przestrzeni, która od 2015 roku tętni życiem w malowniczym Żywcu. Nasza historia to opowieść o pasji, która przerodziła się w profesjonalizm i zaowocowała szerokim wachlarzem usług. Specjalizujemy się w tworzeniu na miarę strojów tanecznych, które zachwycają swoją unikalnością i perfekcją wykonania. Nasze różnorodne kolekcje rekreacyjne to odpowiedź na potrzeby tych, którzy cenią sobie wygodę połączoną z nowoczesnym designem.

W Sara Design stawiamy na dbałość o szczegóły, samodzielność i kreatywność. To one są fundamentem naszych wartości i przewodnikiem w codziennej pracy. Dzięki nowoczesnym maszynom, z których korzystamy, nasze produkty wyróżniają się innowacyjnością i najwyższą jakością.

Nasza działalność nie ogranicza się jednak wyłącznie do świata mody. Zajmujemy się również produkcją napojów bezalkoholowych i wód butelkowanych, co pozwala nam zaoferować coś dla ciała i ducha. W naszym portfolio znajdują się także usługi związane z produkcją opakowań drewnianych, obróbką odpadów, a także handlem hurtowym i detalicznym napojów oraz odzieży. Rozumiemy, jak ważna jest logistyka, dlatego oferujemy transport drogowy towarów.

Sara Design to także miejsce, gdzie możesz odpocząć i zregenerować siły. Oferujemy usługi gastronomiczne i noclegowe, które z pewnością spełnią oczekiwania najbardziej wymagających gości. Dodatkowo, zajmujemy się wynajmem nieruchomości, projektowaniem architektonicznym i specjalistycznym, a także wynajmem maszyn i urządzeń.

Jesteśmy dumni z tego, co robimy i jak to robimy. Nasze produkty i usługi są odzwierciedleniem naszej pasji i zaangażowania. Zapraszamy Cię do świata Sara Design, gdzie jakość idzie w parze z kreatywnością, a każdy detal ma swoje znaczenie. Dołącz do nas i poczuj różnicę, którą tworzymy każdego dnia.

Sara Desing najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Manager Żywiec
- w kategoriach zawodowych:
zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy Sara Desing

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Sara Desing

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Sara Desing

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Sara Desing
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Żywiec
  2. Katowice
  3. Bielsko-Biała
  4. Kraków
  5. Warszawa
  6. Węgierska Górka
  7. Kęty
  8. Szczecin
  9. Gliwice
  10. Pruszków

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Sara Desing - oferty archiwalne

  • Manager szwalni odzieży

    Sara Desing
    • Żywiec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Zakres obowiązków

      • raportowanie właścicielowi

      • rekrutacja nowych krawcowych i szwaczek

      • pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie z nimi kontaktu

      • codzienna kontrola wykonywanych operacji

      • raportowanie progresu szycia

      • raportowanie kontroli jakości

      • prowadzenie dziennej statystyki ponoszonych kosztów, oraz przychodów

      • planowanie i logistyka

      • komunikacja z klientem

      • odbieranie zamówień

      • kontrola tempa pracy

      • wysyłka na czas wyrobionych produktów

      • administracja

      • kontrola podatków

      • kontakt z księgową

      • generalne prace biurowe

      • obsługa programów biurowych takich jak Excel.

      Mile widziana umiejetność posługiwania się w języku słowackim, lub czeskim, oraz obowiązkowo w języku angielskim

      Wymagania

      • wymagane jest biegle posługiwanie się w języku angielskim,
      • prawo jazdy,
      • własne auto, oraz elastyczność.

      Oferujemy

      • oferujemy pracę na cały etat w prężnie rozwijającej się firmie na międzynarodowym rynku.
      • firma przewiduje szkolenia oraz wyjazdy do klientów w celu zawierania kontraktów.
      • Manager dostanie telefon i laptop firmowy

Pracodawcy w Żywcu