Travel Club

Czy to Twoja firma?

Travel Club praca

Poznań

Witaj w świecie Travel Club Poznań, gdzie podróże przeradzają się w sztukę. Nasza siedziba mieści się w sercu Poznania, przy ulicy Piekary, gdzie każdego dnia tworzymy niezapomniane historie podróżnicze dla naszych klientów. Specjalizujemy się w kreowaniu wyjątkowych wrażeń, które nazywamy podróżami Best Inclusive. To nie tylko starannie wyselekcjonowane, niepowtarzalne kierunki, ale również hotele, które zapadają w pamięć, i kulinarne odkrycia, pozwalające poczuć prawdziwy smak odwiedzanych miejsc.

Rozumiemy, że każdy podróżnik jest inny, dlatego oferujemy opcję personalizacji wyjazdów. Nasz kreator podróży to narzędzie, które pozwala dopasować ofertę do indywidualnych oczekiwań – zarówno pod względem atrakcji, jak i budżetu. To Ty decydujesz, co chcesz zobaczyć, gdzie odpocząć i jakie doświadczenia chcesz zabrać ze sobą do domu.

W Travel Club Poznań stawiamy na podejście, które łączy w sobie zaufanie i profesjonalizm. Jesteśmy przewodnikiem, doradcą i kompanem podróży, a nasze zaangażowanie w tworzenie idealnych wakacji jest niezachwiane. Każdy klient jest dla nas ważny, a jego zadowolenie stanowi nasz priorytet.

Zapraszamy do doświadczenia podróży na najwyższym poziomie z Travel Club Poznań, gdzie Twoje marzenia stają się naszą mapą, a świat – Twoim domem.

Travel Club najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy Travel Club

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Travel Club

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Travel Club

Siedziba główna

Praca Travel Club - oferty archiwalne

  • Specjalista/tka ds. Obsługi Klienta i Sprzedaży w Turystyce

    Travel Club
    • Poznań
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Jesteśmy firmą z 20-letnim doświadczeniem na rynku. Zajmujemy się w organizacją wyjazdów grupowych na zamówienie oraz sprzedażą usług turystycznych i ofert agencyjnych. Nasze biuro mieści się w centrum Poznania.

      Zakres obowiązków

      • Obsługa klienta na miejscu w biurze w Poznaniu - telefoniczna, mailowa i bezpośrednia. Przyjmowanie rezerwacji, doradztwo, wyszukiwanie informacji związanych z usługami biura.
      • Dbałość o wysoką jakość obsługi klientów i dobry wizerunek firmy

      Wymagania

      • Umiejetność obsługi komputera (Windows, MS Office, Internet)
      • Komunikatywność, ambicja i otwartość na naukę
      • Wiedza w zakresie geografii turystycznej (mile widziane)
      • Sprawna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (mile widziane)
      • Doświadczenie w pracy, w turystyce (mile widziane)

      Oferujemy

      • Pracę w doświadczonym zespole w branży turystycznej
      • Dogodną lokalizację biura (Poznań, Centrum, Stare Miasto)
      • Umowę o pracę
      • Elastyczne godziny pracy (między 10:00 a 18:00)
      • Pracę z atrakcyjnymi usługami
      • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
      • Możliwość pracy na 1/2 etatu

Pracodawcy w Poznaniu