Czy to Twoja firma?

Wilanowskie Przedszkole Monika Michalik praca

Warszawa

Wilanowskie Przedszkole Monika Michalik najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Wilanowskie Przedszkole Monika Michalik

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Wilanowskie Przedszkole Monika Michalik

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Miejsce przyjazne osobom niepełnosprawnym
  • Prywatna opieka lekarska
  • Przyjazna atmosfera
  • Ubezpieczenie grupowe

Mapa Wilanowskie Przedszkole Monika Michalik

Siedziba główna

Wilanowskie Przedszkole Monika Michalik poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Wilanowskie Przedszkole Monika Michalik - oferty archiwalne

  • Zatrudnię pedagoga specjalnego lub psycholog

    Wilanowskie Przedszkole Monika Michalik
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • Zakres obowiązków

      • wspieranie dziecka z autyzmem w grupie przedszkolnej
      • wspólpraca z innymi specjalistami
      • współpraca z rodzicami

      Wymagania

      • odpowiednie wykształcenie
      • mile widziane doświadczenie
      • umiejętność współpracy w grupie

      Oferujemy

      • pracę w kameralnym integracyjnym przedszkolu, w przyjaznej atmosferze
      • umowę o pracę
      • prywatne ubezpieczenie
  • Nauczyciel języka angielskiego w przedszkolu

    • Warszawa
    • 5 500-6 500 zł / mies.
    • Zapraszamy nauczyciela języka angielskiego. Mile widziane doświadczenie w pracy w przedszkolu. Poszukujemy osoby zaangażowanej, kreatywnej, lubiacej pracę z dziećmi o wysokiej kulturze osobistej.

      Zakres obowiązków

      - prowadzenie zajęć języka angielskiego

      - wsparcie nauczycieli w pracy w grupie (po angielsku)

      - współprzygotowywanie przedstawień okolicznościowych

      Wymagania

      - bardzo dobra znajomość języka angielskiego

      - przygotowanie pedagogiczne

      - mile widziane doświadczenie w pracy w przedszkolu

      Oferujemy

      - umowa o pracę

      - prywatne ubezpieczenie zdrowotne

      - pracę w małym, życzliwym zespole

      - elastyczne godziny pracy

Pracodawcy w Warszawie