Czy to Twoja firma?

HGS Consulting sp. z o.o. Sp.k. praca

Warszawa

W sercu dynamicznie rozwijającej się Warszawy, przy ulicy Puławskiej, znajduje się siedziba HGS HydroGeo Studio - firmy, która od 2013 roku nieustannie dąży do tego, by być liderem w dziedzinie geotechniki, hydrogeologii i geofizyki. Nasza specjalność to kompleksowe usługi związane z odwadnianiem - od wykopów, przez obiekty kubaturowe, aż po obiekty liniowe takie jak drogi czy tunele. Z pasją podchodzimy do każdego projektu, oferując naszym klientom nie tylko odwodnienia, ale również szeroki zakres badań geotechnicznych i hydrogeologicznych.

Rozumiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo i precyzja w naszej branży, dlatego każde zlecenie traktujemy z najwyższą starannością. Zajmujemy się także eksploatacją złóż kruszywa naturalnego oraz projektowaniem i likwidacją studni. Nasze doświadczenie pozwala nam na realizację nawet najbardziej skomplikowanych zadań, a wiedza i umiejętności naszego zespołu są gwarancją najwyższej jakości usług.

Jesteśmy dumni z tego, że nasze rozwiązania są nie tylko efektywne, ale również dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Nasze projekty odwodnień budynków, rozpoznanie geotechniczne gruntów czy nadzory geotechniczne to tylko niektóre z usług, które wykonujemy z największą dbałością o detale. Wierzymy, że nasze działania przyczyniają się do poprawy jakości infrastruktury i życia społeczności, w której działamy.

W HGS HydroGeo Studio stawiamy na rozwój i innowacyjność, a nasze usługi są zawsze na najwyższym poziomie. Zaufanie, które budujemy wśród naszych klientów, jest dla nas największą wartością. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy tak jak my, cenią sobie profesjonalizm, dokładność i innowacyjne podejście do wyzwań geotechnicznych i hydrogeologicznych. Razem możemy osiągnąć więcej i zbudować przyszłość na solidnych fundamentach.

HGS Consulting Sp. z o.o. Sp.k. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
badania i rozwój

Oferty pracy HGS Consulting Sp. z o.o. Sp.k.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca HGS Consulting Sp. z o.o. Sp.k.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Spawacz TIG /Niemcy!!!

    Rübsam Fachkräfte GmbH & Co.KG Wizytówka
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Elektryk

    Bergman Deutschland
    • Niemcy
    • rekrutacja zdalna
    • 13 500-13 500 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Elektryk - Hauselektriker

    Balticpersonal GmbH
    • Niemcy
    Wygasa

Mapa HGS Consulting Sp. z o.o. Sp.k.

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
HGS Consulting Sp. z o.o. Sp.k.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Lublin
  4. Poznań
  5. Katowice
  6. Kraków
  7. Nowy Dwór Mazowiecki
  8. Jastrzębie-Zdrój
  9. Wrocław
  10. Jozefów

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca HGS Consulting Sp. z o.o. Sp.k. - oferty archiwalne

  • PRACOWNIK LABORATORIUM / SPECJALISTA DS. BADAŃ

    • Józefów
    • pełny etat
    • bez doświadczenia
    • Laboratorium Gruntów i Skał jest częścią Grupy HGS, jednym z największych w Polsce laboratoriów zajmujących się badaniami gruntów i skał. Obecnie prowadzona jest rekrutacja na stanowisko:
      PRACOWNIK LABORATORIUM / SPECJALISTA DS. BADAŃ
      Miejsce pracy: Józefów k. Otwocka (mazowieckie)

      Zakres obowiązków

      Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:
      • przygotowywanie prób gruntów i skał do badań
      • wykonywanie badań fizycznych gruntów (granulometria, granice konsystencji, zawartość substancji organicznej)
      • wykonywanie badań wytrzymałościowych oraz odkształceniowych
      • raportowanie wyników
      • obsługa wyposażenia i monitorowanie środowiska

      Wymagania

      • wykształcenie wyższe na kierunku: geologia, budownictwo, inżynieria materiałowa, fizyka, chemia lub nauki techniczno-przyrodnicze
      • komunikatywna znajomość języka angielskiego
      • sprawność fizyczna związana z noszeniem rdzeni skał i gruntów
      • znajomość obsługi programów MS Office
      • dobra organizacja pracy
      • dbanie o porządek w miejscu pracy

      Dodatkowym atutem kandydata będzie:
      • znajomość normy PN-EN ISO 17025
      • doświadczenie na podobnym stanowisku
      • prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • możliwość rozwoju zawodowego poprzez różnego rodzaju szkolenia
      • wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i doświadczenia
      • udział w realizacji dużych projektów w skali kraju
      • pracę pełną ciekawych wyzwań zawodowych
      • możliwość prywatnej opieki medycznej

Pracodawcy w Warszawie