Czy to Twoja firma?

LSTE ŁUKASZ STĘCHŁY praca

Lędziny

Witaj, jestem Łukasz Stęchły, założyciel i serce firmy LSTE, która od 2019 roku z pasją i zaangażowaniem tworzy nowoczesną infrastrukturę telekomunikacyjną. Nasza specjalność to budowa linii światłowodowych, które są fundamentem dla szybkiego i niezawodnego przesyłu danych. Działamy głównie na terenie Niemiec, w pięknym regionie Baden-Württemberg, gdzie nasze usługi są synonimem jakości i innowacyjności.


W LSTE stawiamy na wszechstronność – oprócz prac związanych z liniami światłowodowymi, zajmujemy się również instalacjami elektrycznymi, wodno-kanalizacyjnymi oraz doradztwem technicznym. Wierzymy, że nasza wszechstronna oferta to klucz do sukcesu, który pozwala nam sprostać różnorodnym potrzebom naszych klientów.

Rozumiemy, jak ważny jest sprzęt w branży budowlanej, dlatego z pełnym zaangażowaniem dbamy o stan techniczny powierzonych nam maszyn. Nasze usługi obejmują obsługę mini koparek i koparek, co pozwala na precyzyjne i efektywne prowadzenie prac.

Jesteśmy firmą, która stawia na ludzi. To dzięki naszym pracownikom każde zlecenie jest realizowane z najwyższą starannością. Doceniamy ich trud i zaangażowanie, dlatego pokrywamy koszty związane z przejazdem z Polski do Niemiec oraz zapewniamy zakwaterowanie – wszystko po to, aby nasi pracownicy mogli skupić się na dostarczaniu najlepszych usług.

W LSTE łączymy tradycyjne wartości rzetelnej pracy z nowoczesnym podejściem do technologii. Jesteśmy dumni, że możemy przyczyniać się do budowania infrastruktury przyszłości, która umożliwia rozwój i komunikację w dzisiejszym, szybko zmieniającym się świecie.

Zapraszam do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali LSTE ŁUKASZ STĘCHŁY. Razem możemy zbudować coś trwałego – nie tylko linie światłowodowe, ale i relacje, które przetrwają próbę czasu.

LSTE ŁUKASZ STĘCHŁY najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja zarządzanie / dyrekcja motoryzacja

Oferty pracy LSTE ŁUKASZ STĘCHŁY

Praca alert - powiadomienia

Praca LSTE ŁUKASZ STĘCHŁY

 • Operator koparki

  LSTE ŁUKASZ STĘCHŁY
  • Niemcy
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  Dodana
 • Pomocnik budowlany

  LSTE ŁUKASZ STĘCHŁY
  • Niemcy
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa LSTE ŁUKASZ STĘCHŁY

Siedziba główna

LSTE ŁUKASZ STĘCHŁY poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
LSTE ŁUKASZ STĘCHŁY
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

 1. Warszawa
 2. Wrocław
 3. Kraków
 4. Katowice
 5. Poznań
 6. Rzeszów
 7. Gliwice
 8. Częstochowa
 9. Szczecin
 10. Łódź

Data aktualizacji: 01.06.2024

Pracodawcy w Lędzinach