Czy to Twoja firma?

POLSKI TABOR SZYNOWY - WAGON sp. z o.o. praca

Katowice

Od ponad wieku jesteśmy dumnym uczestnikiem rewolucji przemysłowej w Polsce, a nasze korzenie sięgają 1920 roku, kiedy to jako Fabryka Wagonów L. Zieleniewski rozpoczęliśmy naszą przygodę z branżą kolejową. Przez dekady, mimo zmieniających się nazw i właścicieli, niezmiennie pozostawaliśmy wierni naszej misji – bycie wiarygodnym partnerem w produkcji, modernizacji i utrzymaniu wagonów towarowych.

W POLSKI TABOR SZYNOWY - WAGON Sp. z o.o. zatrudniamy od 201 do 500 wykwalifikowanych pracowników, którzy każdego dnia przyczyniają się do rozwoju polskiego transportu ciężarowego. Nasza oferta to nie tylko produkcja nowych wagonów towarowych, ale również zestawy kołowe i wózki do wagonów towarowych, naprawy i przeglądy. Dbamy o to, aby nasze produkty i usługi były synonimem innowacyjności i najwyższej jakości, co potwierdza nasza inwestycja w nowoczesne stanowisko do badań magnetycznych zestawów kołowych.

Jako część Agencji Rozwoju Przemysłu S.A., mamy solidne podstawy finansowe i dostęp do infrastruktury usługowej, co umacnia naszą pozycję na rynku i pozwala na dalszy rozwój. Nasze zaangażowanie w branżę kolejową wyraża się nie tylko przez dostarczanie produktów, ale również poprzez oferowanie dostępu do Obiektów Infrastruktury Usługowej w Ostrowie Wielkopolskim.

W POLSKI TABOR SZYNOWY - WAGON Sp. z o.o. jesteśmy przekonani, że nasza przeszłość to fundament, na którym budujemy przyszłość polskiego transportu kolejowego. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy tak jak my, wierzą w siłę innowacji i niezawodność, które są kluczem do sukcesu w dzisiejszym dynamicznie zmieniającym się świecie.

POLSKI TABOR SZYNOWY - WAGON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja inżynieria / technologia / technika motoryzacja produkcja / przemysł

Oferty pracy POLSKI TABOR SZYNOWY - WAGON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca POLSKI TABOR SZYNOWY - WAGON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa POLSKI TABOR SZYNOWY - WAGON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

POLSKI TABOR SZYNOWY - WAGON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
POLSKI TABOR SZYNOWY - WAGON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Ostrów Wielkopolski
  3. Bytom
  4. Katowice
  5. Chorzów
  6. Kozmin Wielkopolski
  7. Kalisz
  8. Bielsko-Biała
  9. Lubin
  10. Nowe Skalmierzyce

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca POLSKI TABOR SZYNOWY - WAGON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Zastępca głównego spawalnika

    • Ostrów Wielkopolski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Organizowanie, koordynowanie i nadzór nad pracami w zakresie procesów spajania w tym opracowywanie technologii spawania dla produkcji nowej i naprawczej (elementy pojazdów szynowych);
      Opracowywanie wszelkich procedur oraz instrukcji nadzoru spawalniczego, prowadzenie nowych kwalifikacji technologii spawania oraz nadzór nad istniejącymi kwalifikowanymi technologiami spawania;
      Nadzór nad prawidłową realizacją procesu spawania zgodnie z wymaganiami norm: PN EN ISO 14731, PN EN ISO 3834, DIN EN 15085 Zastosowania kolejowe
      Stała analiza opracowanych norm materiałowych i technologii w kierunku możliwości ich usprawnienia,
      Koordynowanie zespołu spawaczy oraz ich egzaminowanie wg PN EN ISO 9606-1
      Współpraca z zewnętrznymi jednostkami nadzoru spawalniczego Sieć Badawcza Łukasiewicz - IS

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: Biegła znajomosc programu AutoCad, umiejętność czytania rysunku technicznego
      • Inne wymagania: [Umiejętność 2] : Znajomość norm PN-EN 1090, PN-EN 15085, PN-EN ISO 3834 i umiejętność ich praktycznego stosowania w przedsiębiorstwie [Umiejętność 1] : Znajomość praktyczna procedur kwalifikowania technologii spawania, znajomość praktyczna certyfikowania spawaczy i operatorów [Inne] : - Przynajmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku technologa spawalnika lub podobnym w firmie produkcyjnej wytwarzającej konstrukcje stalowe w oparciu o normy PN-EN 1090, DIN EN 15085, PN-EN ISO 3834 - Uprawnienia IWE/EWE - Mile widziany certyfikat VT2 - Znajomość metod badania NDT i DT złączy spawanych materiałów podstawowych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Katowicach