BESKOM SP. Z O.O.

Czy to Twoja firma?

BESKOM sp. z o.o. praca

Mikołów

Jesteśmy BESKOM – Twoim zaufanym partnerem w świecie specjalistycznych robót budowlanych. Nasza historia zaczęła się w 2003 roku w malowniczym Mikołowie, gdzie z pasją i zaangażowaniem podjęliśmy się misji odbudowy naturalnego środowiska. Nasz cel to nie tylko realizacja projektów budowlanych, ale przede wszystkim poprawa zdrowia i jakości życia zwierząt oraz ludzi, którzy są częścią tego ekosystemu.

Nasza oferta skierowana jest do profesjonalistów, którzy cenią sobie niezawodność i precyzję. Specjalizujemy się w produktach do układania kabli – od link "Fish Tape", przez "Cable Rod", aż po poślizgi i narzędzia. Każde z nich zostało zaprojektowane z myślą o najwyższej jakości i efektywności pracy, co pozwala nam wyznaczać standardy w branży.

Jakość to dla nas nie tylko słowo – to fundament, na którym budujemy naszą reputację. Nasze narzędzia są nie tylko profesjonalne, ale przede wszystkim wykonane z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. Rozumiemy, że w specjalistycznych robotach budowlanych nie ma miejsca na kompromisy, dlatego zawsze stawiamy na niezawodność i trwałość naszych produktów.

Mimo że nie możemy podzielić się wszystkimi szczegółami naszej działalności, chcemy, abyś wiedział, że BESKOM to firma z solidnymi fundamentami. Nasz kapitał zakładowy to wyraz stabilności finansowej, który pozwala nam inwestować w rozwój i innowacje.

W BESKOM wierzymy, że każdy projekt to szansa na poprawę otaczającego nas świata. Zapraszamy Cię do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy tak jak my, pragną tworzyć lepszą przyszłość dla naszej planety. Razem możemy więcej!

BESKOM SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy BESKOM SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BESKOM SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BESKOM SP. Z O.O.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Mikołów
  3. Katowice
  4. Olkusz
  5. Poznań
  6. Orzesze

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca BESKOM SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Przedstawiciel handlowy w branży rolniczej

    • Mikołów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Jeśli lubisz pracę z ludźmi i nawiązywanie kontaktu z Klientem nie sprawia Ci trudności dołącz do Naszego zespołu. Z naszej strony zapewniamy Ci wdrożenie i niezbędny pakiet szkoleń.

      Stań się jednym z nas, jeśli:

      • Nawiązywanie kontaktów oraz budowanie relacji z Klientami nie stanowi dla Ciebie trudności
      • Angażujesz się w swoje obowiązki
      • Masz poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania
      • Wykazujesz inicjatywę i chęć działania

      Zakres obowiązków

      Twoim zadaniem będzie:

      • Kompleksowa polityka sprzedaży na podległym terenie
      • Aktywna pomoc i doradztwo klientom w stosowaniu produktów PLOCHER
      • Dbałość o rozwój i stosowanie technologii PLOCHER
      • Pozyskiwanie nowych klientów, opieka nad obecnymi klientami
      • Budowanie pozytywnych relacji z klientami

      Wymagania

      • Znajomość rynku branży rolniczej i hodowlanej
      • Doskonała organizacja pracy i motywacja do działania
      • Umiejętność i łatwość nawiązywania kontaktów
      • Doświadczenie w kontaktach z klientem
      • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych
      • Znajomość obsługi pakietu Microsoft Office
      • Wykształcenie min. średnie kierunkowe
      • Prawo jazy kat B

      Oferujemy

      Pracując z nami zyskasz:

      • Formę zatrudnienia dostosowaną do Twoich potrzeb
      • Wynagrodzenie zasadnicze i premie uzależnioną od wyników sprzedaży

Pracodawcy w Mikołowie