DDD ARCHITEKCI, DDD NIERUCHOMOŚCI DARIUSZ DYGUTOWICZ

Czy to Twoja firma?

DDD ARCHITEKCI, DDD NIERUCHOMOŚCI DARIUSZ DYGUTOWICZ praca

Kraków

PROJEKTY POWSTAJĄCE W PRACOWNI DDD ARCHITEKCI CECHUJĄ SIĘ NOWOCZESNĄ ARCHITEKTURĄ, DLA KTÓREJ GŁÓWNĄ INSPIRACJĄ JEST EPOKA MODERNIZMU ORAZ MISTRZOWIE SZKOŁY BAUHAUSU.

GŁÓWNYM PRZESŁANIEM JEST TWORZENIE ARCHITEKTURY DLA OTOCZENIA A NIE ODWROTNIE. POSŁUGUJEMY SIĘ PROSTYMI I BEZPOŚREDNIMI ŚRODKAMI WYRAZU STAWIAJĄC NA WYSUBLIMOWANY DETAL ORAZ PROSTĄ I CZYTELNĄ FORMĘ, KTÓREJ WARTOŚCI ESTETYCZNE NIE ULEGNĄ DEWALUACJI.

DDD ARCHITEKCI, DDD NIERUCHOMOŚCI DARIUSZ DYGUTOWICZ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Architekt Kraków
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy DDD ARCHITEKCI, DDD NIERUCHOMOŚCI DARIUSZ DYGUTOWICZ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DDD ARCHITEKCI, DDD NIERUCHOMOŚCI DARIUSZ DYGUTOWICZ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa DDD ARCHITEKCI, DDD NIERUCHOMOŚCI DARIUSZ DYGUTOWICZ

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Warszawa
  3. Bydgoszcz
  4. Gdańsk
  5. Nowy Sącz
  6. Wrocław
  7. Plock
  8. Bielsko-Biała
  9. Bochnia
  10. Częstochowa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca DDD ARCHITEKCI, DDD NIERUCHOMOŚCI DARIUSZ DYGUTOWICZ - oferty archiwalne

  • Architekt /Kierownik Projektu

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • Biuro DDD Architekci poszukuje pracowitego ;-) oraz doświadczonego architekta który w swoim portfolio może pochwalić się zarządzaniem kilkuosobowym zespołem oraz samodzielnym prowadzeniem projektów architektonicznych uwieńczonych realizacją :-)

      Zakres obowiązków

      • Kreowanie ponadczasowej architektury,
      • Prowadzenie oraz kooordynacja projektów na każdym etapie realizacji,
      • Nadzór autorski nad prowadzonymi projektami,
      • Sporządzanie dokumentacji architektonicznej,
      • Efektywne zarządzanie zespołem projektowym,

      Wymagania

      • Minimum 5 letnie doświadczenie na stanowisku Architekt prowadzący,
      • Prowadzenie projektów mieszkaniowych oraz użyteczności publicznej wraz z realizacją,
      • Uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej,
      • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
      • Zdolności interpersonalne oraz negocjacyjne,
      • Znajomość procedur administracyjnych,
      • Znajomośc prawa budowlanego, oraz przepisów odrębnych,
      • Znajomość j. angielskiego.
      • Prawo jazdy Kat. B
      • Przynajmniej jedno hobby lub pasja ;-)

      Oferujemy

      • Praca przy ciekawych i niestandardowych projektach,
      • Rozwój zawodowy,
      • Możliwość kreowania ciekawej i ponadczasowej architektury,
      • Atrakcyjne wynagrodzenie,

Pracodawcy w Krakowie