Czy to Twoja firma?

TEATR POLSKI W POZNANIU praca

Poznań

Jesteśmy Teatrem Polskim w Poznaniu, dumą kulturalną narodu i świadkiem historii, której korzenie sięgają XIX wieku. Nasza scena, będąca najstarszą sceną obrotową w Polsce i jedną z najstarszych w Europie, jest symbolem innowacji i tradycji, które przenikają się w naszej działalności. Nasz teatr, zaprojektowany przez Stanisława Hebanowskiego, jest architektoniczną perłą inspirowaną włoskim renesansem, która przetrwała próbę czasu i wojenne zawieruchy.

Z dumą nosimy miano najstarszego teatru wśród Teatrów Polskich, a nasze dziedzictwo jest nie tylko częścią historii, ale i żywym organizmem, który nieustannie się rozwija. Na naszej scenie gościliśmy wybitnych artystów, takich jak Helena Modrzejewska, Gabriela Zapolska, Stefan Jaracz, czy Władysław Hańcza, którzy swoją grą przyczynili się do rozwoju polskiej kultury i sztuki.

Po zniszczeniach II wojny światowej, w marcu 1945 roku, z wielkim zaangażowaniem i nadzieją na lepsze jutro, wznowiliśmy działalność. Od tego czasu nieustannie dążymy do tego, aby nasze przedstawienia były nie tylko formą rozrywki, ale także źródłem refleksji i inspiracji dla naszych widzów. Jesteśmy teatrem, który działa na rzecz dobra powszechnego, opierając się na stałym zespole aktorskim i systematycznych spektaklach, które są naszym wkładem w kształtowanie świadomości społecznej i kulturalnej.

W naszym repertuarze znajdują się zarówno klasyki literatury, jak i współczesne dzieła, które odpowiadają na bieżące pytania i wyzwania. Jesteśmy miejscem, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a każdy spektakl jest okazją do wspólnego przeżywania emocji i doświadczeń, które łączą nas wszystkich.

Zapraszamy do wspólnego tworzenia historii Teatru Polskiego w Poznaniu – miejsca, gdzie sztuka jest żywa i gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie.

TEATR POLSKI W POZNANIU najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Specjalista ds. HR Poznań
- w kategoriach zawodowych:
hr / kadry

Oferty pracy TEATR POLSKI W POZNANIU

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TEATR POLSKI W POZNANIU

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa TEATR POLSKI W POZNANIU

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
TEATR POLSKI W POZNANIU
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Poznań
  3. Warszawa

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca TEATR POLSKI W POZNANIU - oferty archiwalne

  • Sprzątacz/sprzątaczka

    • Poznań
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Sprzątanie pomieszczeń teatru, dbanie o czystość. Praca w godzinach: 6:00-14:00; 14:00-22:00 (często weekendy)

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Uprawnienia: doświadczenie - 1 rok, dokładność, skrupulatność
      • Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe- 1-2 lata w sprzątaniu pomieszczeń. Znajomość j.polskiego w stopniu komunikatywnym. Mile widziane: książeczka do celów sanitarno-epidemiologiocznych, orzeczenie o niepełnosprawności.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto + dodatek stażowy
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Poznaniu