Czy to Twoja firma?

Zakład Urządzeń Dźwignicowych Beata Pałac praca

Rzeszów

Od momentu naszego debiutu na rynku w 2005 roku, Zakład Urządzeń Dźwignicowych Beata Pałac z siedzibą w malowniczym Rzeszowie nieustannie dąży do doskonałości w branży produkcji urządzeń dźwignicowych i chwytaków. Nasza pasja i zaangażowanie w tworzenie niezawodnych rozwiązań dla przemysłu zaowocowały szerokim wachlarzem usług, w tym montażem, serwisem dostępnym 24 godziny na dobę, konserwacją, utrzymaniem ruchu, modernizacją oraz projektowaniem.

Z dumą możemy powiedzieć, że nasz zespół to 28 wykwalifikowanych fachowców, którzy są sercem naszej firmy. To dzięki ich wiedzy i doświadczeniu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie dla naszych 152 partnerów biznesowych. Rozumiemy, że niezawodność i ciągłość pracy urządzeń dźwignicowych są kluczowe dla efektywności i sukcesu naszych klientów, dlatego też naszym priorytetem jest zapewnienie stałego ruchu urządzeń, serwisu oraz stałej konserwacji zgodnie z rygorystycznymi przepisami UDT.

Wyróżnia nas nie tylko zaawansowana wiedza techniczna, ale także nasze całodobowe pogotowie techniczne, które jest gotowe do działania o każdej porze dnia i nocy. Nasza zdolność do szybkiego reagowania na wszelkie awarie i problemy techniczne to nasza przewaga konkurencyjna, która pozwala naszym klientom spać spokojnie, wiedząc, że ich urządzenia są w dobrych rękach.

Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem, co potwierdzają posiadane przez nas uprawnienia UDT. Jesteśmy dumni z naszego zaangażowania w utrzymanie najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa, ponieważ wiemy, że to właśnie one są fundamentem zaufania, jakim obdarzają nas nasi klienci.

Nasza historia to opowieść o ciągłym rozwoju, innowacjach i dążeniu do perfekcji. Jesteśmy zakorzenieni w tradycji, ale zawsze z otwartym umysłem patrzymy w przyszłość. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych partnerów, którzy już teraz cieszą się z wyboru Zakładu Urządzeń Dźwignicowych Beata Pałac jako swojego zaufanego dostawcy rozwiązań dźwignicowych. Razem możemy osiągnąć więcej!

Zakład Urządzeń Dźwignicowych Beata Pałac najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika motoryzacja zarządzanie / dyrekcja bankowość / finanse

Oferty pracy Zakład Urządzeń Dźwignicowych Beata Pałac

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zakład Urządzeń Dźwignicowych Beata Pałac

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Zakład Urządzeń Dźwignicowych Beata Pałac

Siedziba główna

Zakład Urządzeń Dźwignicowych Beata Pałac poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Zakład Urządzeń Dźwignicowych Beata Pałac - oferty archiwalne

  • Elektryk

    Zakład Urządzeń Dźwignicowych Beata Pałac
    • Rzeszów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych i elektromechanicznych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Inne wymagania: : Szukamy osób zarówno z doświadczeniem jak i młodych chcących nauczyć się nowego zawodu. Wysokość wynagrodzenia zależna będzie od doświadczenia i umiejętności. Gwarantujemy wynagrodzenie min. 3500 netto. Dla osób doświadczonych poziom wynagrodzenia ustalany jest indywidualnie.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Elektryk

    • Świdnik

      Praca polega na naprawach i konserwacji urządzeń elektrycznych i elektromechanicznych.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Szukamy osób zarówno doświadczonych jak i młodych, chcących przyuczyć się nowego zawodu. Wysokość wynagrodzenia ustalana jest indywidualnie w zależności od posiadanych umiejętności i doświadczenia.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN

Pracodawcy w Rzeszowie