Czy to Twoja firma?

VIPONAM sp. z o.o. praca

Wólka Kosowska

Jesteśmy VIPONAM – Twoim zaufanym partnerem w świecie ubezpieczeń. Nasza podróż rozpoczęła się w malowniczej Wólce Kosowskiej, gdzie zbudowaliśmy fundamenty firmy, która dziś jest synonimem doświadczenia i niezawodności w branży pośrednictwa ubezpieczeniowego.

Z pasją i zaangażowaniem podchodzimy do każdego klienta, oferując usługi doradcze na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w prowadzeniu postępowań upadłościowych i restrukturyzacyjnych, co czyni nas nie tylko pośrednikami w ubezpieczeniach, ale także ekspertami w dziedzinie ochrony finansowej przedsiębiorstw.

Nasza stabilność finansowa to obietnica bezpieczeństwa dla naszych klientów. Przez lata zdobyliśmy zaufanie wielu z nich, co jest dla nas najlepszym świadectwem jakości i profesjonalizmu. Wyróżnia nas nie tylko wiedza i doświadczenie, ale także indywidualne podejście do każdego, kto nas odwiedza.

W VIPONAM wierzymy, że nasza praca to nie tylko transakcje, ale przede wszystkim budowanie długotrwałych relacji opartych na zaufaniu i zrozumieniu potrzeb naszych klientów. Zapraszamy do współpracy – razem znajdziemy najlepsze rozwiązania ubezpieczeniowe, które zapewnią Ci spokój i bezpieczeństwo.

VIPONAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy administracja biurowa / praca biurowa hotelarstwo / gastronomia / turystyka magazyn

Oferty pracy VIPONAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca VIPONAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

VIPONAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca VIPONAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Zaopatrzeniowiec

    VIPONAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Wólka Kosowska
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      dbanie o terminowość dostaw, negocjowanie cen z dostawcami, dostosowywanie poziomu zapasów do potrzeb lokalu, nadzór nad transportem zamówionych towarów

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: mile widziana znajomość języka wietnamskiego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 680 PLN
      • Opis wynagrodzenia: miesiąc
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik biurowy

      organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami etyki zawodowej, obsługiwanie urządzeń biurowych, sprawowanie nadzoru nad dokumentacją firmową, przyjmowanie i obsługa gości, prowadzenie rozmów telefonicznych

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Wólce Kosowskiej