CENTRUM KREDYTOWE WARSZAWA SP Z O.O.

Czy to Twoja firma?

CENTRUM KREDYTOWE WARSZAWA SP Z O.O. praca

Warszawa

Witaj! Jesteśmy Centrum Kredytowe Warszawa, twoim zaufanym partnerem w świecie finansów i ubezpieczeń. Od naszego założenia 21 września 2001 roku, naszym celem jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań finansowych, które wspierają zarówno indywidualne potrzeby naszych klientów, jak i wymagania ich biznesów.

Nasza oferta to więcej niż pośrednictwo kredytowe. Jesteśmy tu, aby służyć ci wsparciem w zakresie doradztwa finansowego, działalności holdingów finansowych oraz usług ubezpieczeniowych. Nasze usługi są zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta, co czyni nas nie tylko doradcami, ale także partnerami w dążeniu do finansowej stabilności i wzrostu.

Znajdując się w sercu Warszawy, jesteśmy świadkami dynamicznego rozwoju biznesu i to nas inspiruje do ciągłego udoskonalania naszych usług. Nasze doświadczenie w branży pozwala nam na oferowanie doradztwa na najwyższym poziomie, zarówno w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej, jak i zarządzania.

Rozumiemy, że świat finansów może być skomplikowany, dlatego stawiamy na jasną komunikację i transparentność. Nasze doradztwo jest zawsze oparte na aktualnej wiedzy i najlepszych praktykach, co pozwala naszym klientom podejmować świadome decyzje.

Jesteśmy dumni z naszej historii i tego, jak przez lata zdobywaliśmy zaufanie naszych klientów. Choć nie możemy podzielić się wszystkimi szczegółami naszej działalności, możemy zapewnić, że jakość i innowacyjność to wartości, które są dla nas kluczowe.

Zapraszamy do kontaktu z nami. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wsparcia w zakresie kredytów, ubezpieczeń, czy szukasz doradztwa biznesowego, jesteśmy tu, aby pomóc. Razem możemy stworzyć strategię, która pozwoli Ci osiągnąć Twoje finansowe cele.

CENTRUM KREDYTOWE WARSZAWA SP Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Doradca Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
doradztwo / konsulting / audyt

Oferty pracy CENTRUM KREDYTOWE WARSZAWA SP Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CENTRUM KREDYTOWE WARSZAWA SP Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa CENTRUM KREDYTOWE WARSZAWA SP Z O.O.

Siedziba główna

Praca CENTRUM KREDYTOWE WARSZAWA SP Z O.O. - oferty archiwalne

  • Doradca Klienta VeloBank S.A. Placówka Partnerska

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • Doradca Klienta/Specjalista Kredytowy VeloBank S.A. - Placówka Partnerska

      Zakres obowiązków

      – aktywne i efektywne pozyskiwanie Klientów Indywidualnych
      – analizę potrzeb Klienta oraz doradztwo w zakresie oferowanych usług i produktów bankowych,
      – budowanie długofalowej współpracy i dobrych relacji z Klientami,
      – dbałość o standardy obsługi klienta oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku.

      Wymagania

      – wykształcenie minimum średnie,
      – znajomość obsługi komputera (MS Office),
      – komunikatywności, umiejętności pracy w zespole oraz silnej motywacji do działania,
      – nie wymagamy doświadczenia w finansach a znajomość produktów bankowości detalicznej będzie dodatkowym atutem.

      Oferujemy

      – umowę o pracę,
      – atrakcyjny system premiowy,
      – pakiet szkoleń rozwijających kompetencje,
      – pracę w przyjaznej atmosferze.

Pracodawcy w Warszawie