Czy to Twoja firma?

TOP GOOD TRAVEL sp. z o.o. praca

Sosnowiec
Działalność taksówek osobowych
TOP GOOD TRAVEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Sosnowiec
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy TOP GOOD TRAVEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TOP GOOD TRAVEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa TOP GOOD TRAVEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

TOP GOOD TRAVEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca TOP GOOD TRAVEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Kierowca taxi

    TOP GOOD TRAVEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Sosnowiec
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Realizowanie kursów danych przez pracodawcę; praca na terenie Śląska

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: Kierowca musi posiadać własny samochód do realizacji przejazdów

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: stawka godzinowa brutto

Pracodawcy w Sosnowcu