Czy to Twoja firma?

Akademia Nauk Stosowanych Mazovia praca

Siedlce
Akademia Nauk Stosowanych Mazovia w Siedlcach, założona w 1999 roku jako Collegium Mazovia Innowacyjna Szkoła Wyższa, to prestiżowa niepubliczna uczelnia ekonomiczna. Znana z wysokiej jakości kształcenia, oferuje studia I i II stopnia oraz podyplomowe w obszarach nauk stosowanych, zdrowia i techniki. Uczelnia cieszy się ugruntowaną pozycją na rynku edukacyjnym dzięki licznych krajowym i międzynarodowym kontaktom, co potwierdza jej uczestnictwo w programie Erasmus. Misja uczelni to tworzenie społecznych elit i kształcenie przedsiębiorczych ludzi, co odzwierciedla jej zaangażowanie w rozwój osobisty i zawodowy studentów. Akademia Nauk Stosowanych Mazovia jest wyróżniona pozytywnymi ocenami jakości kształcenia od Polskiej Komisji Akredytacyjnej oraz posiada akredytacje Krajowej Rady Akredytacyjnej Szkół Pielęgniarek i Położnych, co świadczy o jej znakomitej reputacji w dziedzinie edukacji.
Akademia Nauk Stosowanych Mazovia najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja hr / kadry praca fizyczna administracja biurowa / praca biurowa zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy Akademia Nauk Stosowanych Mazovia

Praca alert - powiadomienia

Praca Akademia Nauk Stosowanych Mazovia

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Akademia Nauk Stosowanych Mazovia

Siedziba główna

Akademia Nauk Stosowanych Mazovia poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Akademia Nauk Stosowanych Mazovia
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Siedlce
  3. Poznań
  4. Bielsko-Biała
  5. Garwolin
  6. Lublin

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Akademia Nauk Stosowanych Mazovia - oferty archiwalne

  • Młodszy specjalista ds. kadrowych

    • Siedlce
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie dokumentacji związanej ze stosunkiem pracy i umów cywilnoprawnych, Planowanie, kontrola i rozliczanie czasu pracy, Koordynacja planu urlopów, ustalanie i kontrola realizacji urlopów, Wprowadzanie danych osobowych do programu kadrowego, Inne prace biurowe zlecone przez Rektora lub Kanclerza. Praca w godzinach od 08:00 do 16:00, również w dni wolne według ustalonego grafiku.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: Obsługa kadrowo-płacowa, Biegła obsługa komputera (Internet, MS Office)
      • Inne wymagania: 1 rok doświadczenia zawodowego na wymienionym stanowisku, gotowość do podnoszenia kwalifikacji zawodowych,znajomość przepisów prawa pracy i obsługi programu kadrowego, mile widziana znajomość programów Symfonia i Płatnik

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Dyrektor centrum kształcenia podyplomowego

    • Siedlce

      Kierowanie działalnością Centrum Kształcenia Podyplomowego, opracowywanie rocznych planów działania, sporządzanie preliminarza przychodów i kosztów realizowanych projektów, współpraca z organami Uczelni i otoczeniem społeczno - gospodarczym.

      Wymagania

      • Uprawnienia: prawo jazdy kat. B, obsługa komputera , budowanie i zarządzanie zespołem
      • Inne wymagania: interpretacja przepisów prawa, umiejętność nawiązywania kontaktów biznesowych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN

Pracodawcy w Siedlcach