Czy to Twoja firma?

ALU TECH ŁUKASZ ASTAPCZYK praca

Środa Wielkopolska
ALU TECH ŁUKASZ ASTAPCZYK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy ALU TECH ŁUKASZ ASTAPCZYK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ALU TECH ŁUKASZ ASTAPCZYK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ALU TECH ŁUKASZ ASTAPCZYK

Siedziba główna w Środzie Wielkopolskiej

ALU TECH ŁUKASZ ASTAPCZYK poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ALU TECH ŁUKASZ ASTAPCZYK - oferty archiwalne

  • Wulkanizator

    ALU TECH ŁUKASZ ASTAPCZYK
    • Środa Wielkopolska
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      wymiana opon

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: chęć do pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie w zależności od doświadczenia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Środzie Wielkopolskiej