Woster Maciej Woźniak

Czy to Twoja firma?

Woster Maciej Woźniak praca

Środa Wielkopolska

Jesteśmy małą firmą zajmującą się produkcją wyrobów metalowych oraz malowaniem proszkowym. Nasz zakład mieści się w Środzie Wielkopolskiej przy ulicy Brodowskiej.

Woster Maciej Woźniak najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Woster Maciej Woźniak

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Woster Maciej Woźniak

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Woster Maciej Woźniak

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Woster Maciej Woźniak - oferty archiwalne

  • Pomocnik malarza proszkowego

    • Środa Wielkopolska
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 200-3 500 zł / mies.
    • Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Pomocnik malarza proszkowego.

      Zakres obowiązków

      • przygotowanie elementów do malowania proszkowego (mycie, szlifowanie ręczne)
      • zawieszanie i ściąganie elementów z linii do malowania
      • pakowanie
      • sprzątanie malarni
      • pomoc w rozładunku i załadunku towarów

      Wymagania

      • samodzielność
      • dobra kondycja fizyczna
      • gotowość do pracy w nadgodzinach i/lub w soboty

      Mile widziane:

      • wzrost powyżej 1,70m
      • umiejętność obsługi wózka widłowego
      • prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • praca na jedną zmianę, od poniedziałku do piątku, od 6 do 14 + nadgodziny i soboty w zależności od bieżących potrzeb
      • praca w małej firmie, w małym zespole ludzi
      • możliwość przyuczenia do pracy na stanowisku malarza proszkowego

Pracodawcy w Środzie Wielkopolskiej