Czy to Twoja firma?

DR. OPTIMA sp. z o.o. Sp. K. praca

Warszawa

Jesteśmy dr. optima, Twoim zaufanym dostawcą produktów farmaceutycznych w sercu Warszawy. Nasza podróż rozpoczęła się 6 lutego 2017 roku, kiedy to z pasją i zaangażowaniem wkroczyliśmy na rynek, aby dostarczać rozwiązania, które wspierają zdrowie i dobre samopoczucie naszych klientów.

Specjalizujemy się w sprzedaży detalicznej szerokiej gamy leków, zarówno tych na receptę, jak i dostępnych bez recepty, a także suplementów diety. Jesteśmy dumni, że możemy służyć pomocą i radą, oferując produkty, które pomagają naszym klientom w codziennym dbaniu o zdrowie.

Jako duża lub średnia organizacja, zbudowaliśmy solidne fundamenty, które pozwalają nam być blisko ludzi i ich potrzeb. Nasza siedziba znajduje się przy ulicy Leszczynowej w Warszawie, gdzie z otwartymi drzwiami i sercem zapraszamy wszystkich, którzy szukają profesjonalnej obsługi i porady.

Naszym celem jest bycie partnerem, na którym można polegać w każdej sytuacji. Chociaż nie dysponujemy informacjami na temat naszej misji i wartości, codziennie dajemy z siebie wszystko, aby nasi klienci czuli się z nami bezpiecznie i komfortowo. Współpracujemy z zaufanymi dostawcami, aby nasz asortyment był zawsze najwyższej jakości.

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy nieustannie poszukują najlepszych rozwiązań dla naszych klientów. Choć nie mamy danych dotyczących innowacji, jakości czy międzynarodowej obecności, nieustannie pracujemy nad tym, aby nasza oferta była odpowiedzią na aktualne potrzeby rynku.

Za nasz sukces odpowiadają wspólnicy: DR. OPTIMA Sp. z o.o., MEDICA SZKOLENIA Sp. z o.o. SKA oraz Jarosław Artur Tomczuk, którzy swoją wizją i zaangażowaniem przyczyniają się do rozwoju naszej firmy.

Zapraszamy do odwiedzenia nas w Warszawie, aby osobiście przekonać się, jak możemy wspomóc Twoje zdrowie i dobre samopoczucie. Jesteśmy tutaj dla Ciebie, aby służyć pomocą, radą i profesjonalnym wsparciem. W dr. optima zawsze stawiamy na to, co najważniejsze – Twoje zdrowie.

DR. OPTIMA Sp. z o.o. Sp. K. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy DR. OPTIMA Sp. z o.o. Sp. K.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DR. OPTIMA Sp. z o.o. Sp. K.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Asystentka stomatologiczna

    Kalmed Bożena Kalmuk, Marek Kalmuk, Patrycja Kalmuk spółka jawna
    • Wrocław
    • umowa zlecenie
    Dodana

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczny czas pracy
  • Przyjazna atmosfera

Mapa DR. OPTIMA Sp. z o.o. Sp. K.

Siedziba główna

DR. OPTIMA Sp. z o.o. Sp. K. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
DR. OPTIMA Sp. z o.o. Sp. K.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Bydgoszcz

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca DR. OPTIMA Sp. z o.o. Sp. K. - oferty archiwalne

  • Magister farmacji - Bolesławiec

    • Bolesławiec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Rodzinna sieć aptek poszukuje magistra farmacji do apteki w Bolesławcu.

      Zakres obowiązków

      • Sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych,

      • Informowanie pacjentów o działaniu i dawkowaniu leków,

      • Realizacja planów sprzedażowych,

      • Budowanie trwałych relacji z pacjentami,

      Wymagania

      • wykształcenie zgodne z oferowanym stanowiskiem

      • dobra organizacja pracy, przedsiębiorczość

      • umiejętność pracy w zespole

      Oferujemy

      • pracę w rodzinnej sieci aptek

      • elastyczne godziny pracy od poniedziałku do soboty

      • atrakcyjne wynagrodzenie

      • atmosferę pracy sprzyjającą dobrym relacjom w zespole

Pracodawcy w Warszawie