Czy to Twoja firma?

IMPEL FACILITY SERVICES sp. z o.o. praca

Katowice

Jesteśmy IMPEL FACILITY SERVICES – Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie profesjonalnego sprzątania. Nasza historia zaczyna się we Wrocławiu, gdzie od lat z powodzeniem dbamy o czystość i porządek w budynkach oraz obiektach przemysłowych. Nasze doświadczenie na rynku pozwala nam zagwarantować Ci usługi na najwyższym poziomie, zawsze dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim profesjonalizmem i zaangażowaniem. Każdego dnia nasi pracownicy wkładają całe swoje serce i kompetencje w to, aby zapewnić naszym klientom nie tylko czystość, ale również poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Rozumiemy, jak ważne jest pierwsze wrażenie oraz środowisko, w którym pracujemy i żyjemy, dlatego zawsze stawiamy na jakość i dokładność.

Jako część większej rodziny – Impel S.A., cieszymy się stabilną pozycją finansową, co przekłada się na naszą solidność i wiarygodność w oczach klientów. Choć nie mogę dzielić się szczegółami naszej misji czy wartościami, które nas kierują, chcę, abyś wiedział, że każdego dnia dążymy do bycia lepszymi i efektywniejszymi w tym, co robimy.

Nasza oferta skupia się na niespecjalistycznym sprzątaniu, ale to, co nas wyróżnia, to indywidualne podejście do każdego zadania. Rozumiemy, że każdy klient jest wyjątkowy, a jego potrzeby są niepowtarzalne. Dlatego też, zawsze jesteśmy gotowi dostosować nasze usługi do specyficznych wymagań i oczekiwań.

W IMPEL FACILITY SERVICES wierzymy, że czyste i zadbane otoczenie to podstawa sukcesu każdej organizacji. Dlatego też z niecierpliwością czekamy na możliwość współpracy z Tobą, aby wspólnie tworzyć przestrzeń, która będzie sprzyjać rozwojowi i dobremu samopoczuciu.

Zapraszamy do kontaktu i poznania pełnej oferty IMPEL FACILITY SERVICES – Twojego partnera w dbaniu o czystość.

IMPEL FACILITY SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Salowa Katowice
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy IMPEL FACILITY SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca IMPEL FACILITY SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Technik obiektu [mysłowice]

    IMPEL FACILITY SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Mysłowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana
  • Technik obiektu [katowice]

    • Katowice
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa IMPEL FACILITY SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Oddział Warszawa

Oddział Lublin

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Katowice
  4. Rybnik

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca IMPEL FACILITY SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Osoba sprzątająca (osoby niepełnosprawne)

    • Katowice
    • Zakres obowiązków

      - Sprzątanie, utrzymanie czystości, mycie, zamiatanie, czyszczenie, pranie, odśnieżanie, odladzanie, usuwanie błota pośniegowego. Prace wykonywanie na zewnątrz i wewnątrz dużego obiektu użyteczności publicznej.
      - Praca na dwie zmiany w godzinach: 6:00-14:00, 12:00-20:00 + weekendy i święta - według grafiku.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe NIE jest wymagane (istnieje możliwość przyuczenia). Inne wymagania: Status osoby niekaranej. Wymagane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 3010 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Osoba sprzątająca

    • Katowice

      Wymagania

      • Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe NIE jest wymagane (istnieje możliwość przyuczenia). Inne wymagania: Status osoby niekaranej.

      Oferujemy

Pracodawcy w Katowicach