Aktywna-Fizjoterapia

Aktywna-Fizjoterapia najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Fizjoterapeuta Kraków
w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Aktywna-Fizjoterapia

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Aktywna-Fizjoterapia

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Fizjoterapeuta dziecięcy w renomowanym Ośrodku Rehabilitacji

    Ośrodek Intensywnej Rehabilitacji Dzieci - Michałkowo
    • Bystra
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • 7 800-8 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Młodszy Asystent Diagnostyki Laboratoryjnej

    Synevo Sp. z o.o.
    • Kraków
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Fizjoterapeuta

    Medical recruitment s.r.o.
    • Czechy
    • rekrutacja zdalna
    Polecana
    Dodana

Mapa Aktywna-Fizjoterapia

Siedziba główna

Dane firmowe i kontaktowe - Aktywna-Fizjoterapia

Pełna nazwa
TOMASZ MAICKI AKTYWNA-FIZJOTERAPIA
Adres rejestrowy
ul. Przegorzalska 23 30-252 Kraków
NIP
6772227439
REGON
366872216
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
01.04.2017
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNY

Profil działalności - kody PKD

Budownictwo

  • 41.10.Z Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków
  • 41.20.Z Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych
  • 43.11.Z Rozbiórka i burzenie obiektów budowlanych
  • 43.12.Z Przygotowanie terenu pod budowę
  • 43.29.Z Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 47.74.Z Sprzedaż detaliczna wyrobów medycznych, włączając ortopedyczne, prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
  • 47.78.Z Sprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach

Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości

  • 68.10.Z Kupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek
  • 68.20.Z Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi
  • 68.31.Z Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

Edukacja

  • 85.59.B Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane

Opieka zdrowotna i pomoc społeczna

  • 86.90.A Działalność fizjoterapeutyczna

Uprawnienia

  • 2018-07-16, Rejestr podmiotów leczniczych, Małopolski Urząd Wojewódzki Kraków
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca Aktywna-Fizjoterapia - oferty archiwalne

  • Fizjoterapeuta w rehabilitacji domowej / Kraków

    • Kraków
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • Podmiot leczniczy Aktywna-Fizjoterapia z siedzibą w Krakowie zatrudni mgr fizjoterapii do pracy w ramach rehabilitacji domowej.

      Zakres obowiązków

      • wykonywanie zabiegów z zakresu fizjoterapii w domu pacjenta,
      • prowadzenie wymaganej dokumentacji medycznej,

      Wymagania

      • wykształcenie wyższe kierunkowe-mgr fizjoterapii
      • aktualne prawo wykonywania zawodu fizjoterapeuty
      • oc fizjoterapeuty
      • własny samochód
      • doświadczenie w indywidualnej pracy z pacjentem
      • dodatkowe kursy mile widziane

      Oferujemy

      Forma zatrudnienia:

      • B2B

      Wynagrodzenie ustalone indywidualnie, uzależnione od:

      • formy zatrudnienia,
      • poziomu wykształcenia,
      • doświadczenia,
      • posiadanych kursów

Pracodawcy w Krakowie