Stowarzyszenie Robisz.to

Jesteśmy grupą pasjonatów_pasjonatek tworzenia, wykorzystujemy potencjał nowych technologii, maszyn oraz czerpiemy z klasycznych technik wytwórczych.

Więcej o nas ->https://robisz.to/

Oferty pracy Stowarzyszenie Robisz.to

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Stowarzyszenie Robisz.to

Mapa Stowarzyszenie Robisz.to

Siedziba główna

Dane firmowe i kontaktowe - Stowarzyszenie Robisz.to

Pełna nazwa
STOWARZYSZENIE ROBISZ TO
Adres rejestrowy
Targowa 56 03-733 Warszawa
NIP
5833215460
REGON
365435123
KRS
0000637354
Forma prawna
stowarzyszenie
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie Stowarzyszenie Robisz.to

5

Na podstawie 4 oceny z Google.

Eliza Jodłowska

"Mialam okazję spędzić czas przy projektowaniu i tworzeniu w stolarni własnej półki. Był to najlepiej spędzony czas, a trenerzy okazali się niezawodni."

rok temu

Magdalena Witosińska

"Świetni ludzie, tworzący inspirującą społeczność:))"

rok temu

Agnieszka Szczepaniak

"Super miejsce tworzone przez pomocnych ludzi z pasją 😊"

rok temu

Gabriela Midro

rok temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 31.01.2024

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Wrocław
  3. Olsztyn
  4. Poznań
  5. Łódź
  6. Kraków
  7. Szczecin
  8. Bydgoszcz
  9. Bielsko-Biała
  10. Dobre Miasto

Data aktualizacji: 01.03.2024

Praca Stowarzyszenie Robisz.to - oferty archiwalne

  • Senior Edukator w pracowni Nowych technologii / Fablab / Makerspace

    • Olsztyn
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • 7 000-9 000 zł / mies.
    • Szukamy do naszego zespołu Senior Edukatorów_ek, którzy_które będą współtworzyć z nami nową pracownię!

      Osoba na tym stanowisku zajmuje się prowadzeniem warsztatów w zakresie STEM i STEAM oraz przygotowywaniem scenariuszy do tych zajęć we współpracy z zespołem.

      Zakres obowiązków

      Proponowany zakres zadań:

      • prowadzenie stacjonarnych i mobilnych warsztatów edukacyjnych z młodzieżą z klas 1-8 oraz ze szkół ponadpodstawowych z zakresu STEAM,
      • opieka i szkolenie edukatorów na stanowisku juniorskim,
      • opracowywanie scenariuszy zajęć,
      • obsługa maszyn:
        • drukarki 3d FDM i SLA,
        • ploter laserowy,
        • skaner 3d,
        • zestawy audio wideo,
      • ewaluacja zajęć,
      • nadzór merytoryczny nad prowadzonymi zajęciami,
      • przygotowywanie i opracowywanie pomocy naukowych oraz materiałów do zajęć.

      Wymagania

      Kompetencje i doświadczenie, które przydadzą się na tym stanowisku:

      • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i zajęć edukacyjnych w projektach adresowanych do grup ze szkół podstawowych (udokumentowane min. 200h),
      • uczestnictwo w realizacji cyfrowych projektów edukacyjnych,
      • umiejętności i wysokie kompetencje cyfrowe (obsługa narzędzi cyfrowych, oprogramowania pakietu MS365, znajomość aplikacji edukacyjnych),
      • komunikatywność, otwartość i gotowość do nabywania nowych umiejętności,
      • znajomość języka angielski na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie,
      • doświadczenie we wdrażaniu cyfrowych projektów edukacyjnych,
      • doświadczenie w przygotowaniu i realizacji cyfrowych scenariuszy dydaktycznych dla grup objętych realizacją projektu,
      • ponadprzeciętne umiejętności interpersonalne i komunikacyjne oraz otwartość w kontakcie bezpośrednim,
      • wykształcenie wyższe,
      • doświadczenie w pracy w ramach zespołów trenerskich i prowadzeniu aktywności szkoleniowej i warsztatowej,
      • doświadczenie w prowadzeniu wystąpień publicznych,
      • wiedza techniczna z zakresu obsługi maszyn oraz programów niezbędnych do przeprowadzenia działań warsztatowych:
        • obsługa plotera laserowego wraz z umiejętnością tworzenia grafik wektorowych,
        • obsługa druku 3d wraz z umiejętnością tworzenia modeli przestrzennych,
        • obsługa programów do tworzenia materiałów audio i wideo,
        • umiejętność programowania mikrokontrolerów,
        • podstawowa umiejętność obsługi maszyn cnc.

      Mile widziana jest:

      • znajomość języka ukraińskiego na poziomie komunikatywnym,
      • podstawowa wiedza z zakresu skanowania 3d.

      Oferujemy

      Tak wygląda proces rekrutacji:

      • prześlij do nas CV - przekonaj nas, że to stanowisko jest właśnie dla Ciebie! Koniecznie dodaj zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji).
      • na tym etapie działa nasz zespół, który zapozna się z Twoim zgłoszeniem! Jeżeli zobaczymy w nim kompetencje, które wskazaliśmy_wskazałyśmy poprosimy Cię o rozwiązanie zadania;
      • teraz wnikliwie zapoznamy się z zaproponowanym przez Ciebie rozwiązaniem zadania. Jeżeli spotka się z naszymi kryteriami zadzwonimy do Ciebie by umówić się na spotkanie;
      • tutaj będziemy działać już wspólnie - spotkamy się online! W czasie 45 - minutowego spotkania opowiemy więcej o Stowarzyszeniu oraz zadamy Ci kilka pytań. Spotkasz się z Koordynatorem lokalnym oraz Koordynatorem projektu/merytorycznym - chętnie odpowiemy również na Twoje pytania;
      • skontaktujemy się z Tobą - niezależnie jaka będzie nasza finalna decyzja!
      • W przypadku pozytywnej decyzji zaoferujemy Ci:

        • wynagrodzenie w przedziale 7 000 - 9 000 zł brutto w zależności od doświadczenia,
        • pracę w ramach UoP na pełen etat od grudnia 2022,
        • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej lub do karty sportowej,
        • szkolenia specjalistyczne z obsługi maszyn dostępnych w pracowni,
        • nieograniczony dostęp do zasobów pracowni,
        • 26-dniowy urlop bez względu na staż pracy,
        • dodatkowe dni wolne (w tym urlop menstruacyjny).

        Do zobaczenia!

Pracodawcy w Warszawie