Bank Spółdzielczy w Cieszynie

Czy to Twoja firma?

Bank Spółdzielczy w Cieszynie praca

Cieszyn
Bank Spółdzielczy w Cieszynie najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Doradca Cieszyn
- w kategoriach zawodowych:
doradztwo / konsulting / audyt

Oferty pracy Bank Spółdzielczy w Cieszynie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Bank Spółdzielczy w Cieszynie

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Szkolenia, kursy, konferencje

Praca Bank Spółdzielczy w Cieszynie - oferty archiwalne

  • Doradca klienta

    • Cieszyn
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • pozyskiwanie i obsługa klientów detalicznych,
      • pozyskiwanie i współpraca z klientami z sektora małych i średnich przedsiębiorstw,
      • gromadzenie dokumentacji niezbędnej do podjęcia decyzji kredytowych,
      • przeprowadzanie wstępnej analizy danych finansowych i ekonomicznych firm,
      • budowanie i rozwijanie relacji z klientami.

      Wymagania

      • wykształcenie średnie lub wyższe,
      • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów i budowania długotrwałych relacji z klientami,
      • umiejętności komunikacyjne,
      • umiejętność współpracy w zespole,
      • prawo jazdy kat. B,
      • praktyczna znajomość pakietu MS Office.

      Oferujemy

      • pracę w Banku z polskim kapitałem,
      • pracę od poniedziałku do piątku,
      • możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego,
      • szkolenia i kursy,
      • dodatkowe świadczenia socjalne.

Pracodawcy w Cieszynie