Czy to Twoja firma?

APOLLO AEROSPACE COMPONENTS sp. z o.o. praca

Mielec

Witaj w świecie Apollo Aerospace Components, gdzie innowacja i doskonałość spotykają się z niebem. Od ponad trzech dekad jesteśmy dumnym dostawcą, który z pasją wspiera przemysł lotniczy i obronny. Nasza historia jest opowieścią o zaangażowaniu, jakości i nieustannym dążeniu do doskonałości, które pozwoliło nam zdobyć zaufanie klientów na całym świecie.

Nasza oferta to coś więcej niż tylko produkty – to kompleksowe rozwiązania w zarządzaniu łańcuchem dostaw, które obejmują wysokiej jakości hardware, złącza elektryczne oraz szeroki wachlarz komponentów lotniczych. Jesteśmy dumni z naszej zdolności do dostarczania części lotniczych, które spełniają najwyższe standardy branżowe, a nasze zaangażowanie w innowacje pozwala nam oferować szeroki asortyment kwalifikowanego sprzętu lotniczego, w tym śruby, nakrętki, nitownice, łożyska i złącza.

Nasza międzynarodowa obecność rozciąga się od Anglii, przez Polskę, Indie, Chiny, aż po Stany Zjednoczone, co pozwala nam na efektywną współpracę z klientami w Europie, obu Amerykach oraz Azji. Jesteśmy częścią większej rodziny – Supply Technologies, która jest filią firmy Park Ohio, co zapewnia nam stabilność finansową i możliwości rozwoju.

W APOLLO AEROSPACE COMPONENTS wierzymy, że nasza przewaga konkurencyjna leży w ludziach i wartościach, które wyznajemy. Zaufanie, doskonałość produktów, konkurencyjne ceny, elastyczność, szybka reakcja, kreatywność i ludzkie podejście do biznesu to fundamenty, na których budujemy nasze relacje z klientami. Rozumiemy, że za każdym zamówieniem stoi człowiek i jego potrzeby, dlatego nasz zespół oferuje wsparcie techniczne i obsługę klienta na najwyższym poziomie.

Jesteśmy dumni z tego, co robimy, i zawsze dążymy do tego, aby nasze usługi były synonimem doskonałości. Zapraszamy do współpracy z APOLLO AEROSPACE COMPONENTS – razem wznieśmy się na wyżyny możliwości.

APOLLO AEROSPACE COMPONENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy APOLLO AEROSPACE COMPONENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca APOLLO AEROSPACE COMPONENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa APOLLO AEROSPACE COMPONENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Praca APOLLO AEROSPACE COMPONENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Specjalista do spraw logistyki

    APOLLO AEROSPACE COMPONENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Mielec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Specjalista do spraw logistyki/usług wspólnych dla Apollo USA

      Codzienna koordynacja zamówień klientów i portali, systemu MDS
      Współpraca z magazynem, logistyką, z partnerami łańcucha dostaw
      Ładowanie zamówień, potwierdzanie zamówień, przyśpieszeń
      Organizowanie odbiorów dostaw przychodzących do Europy
      - Organizowanie przesyłek transferowych do PL, UK, FR i Indii
      - Zapewnienie terminowej wysyłki towarów od dostawców
      - Monitorowanie kosztów przesyłek zgodnie z celem na 2023 r.,
      - Konsolidacje w celu zmniejszenia opłat frachtowych
      Obsługa odpraw celnych

      praca na jedną zmianę od 11.00 do 19.00

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, wyższe (w tym licencjat)
      • Inne wymagania: biegła znajomość języka angielskiego Silne umiejętności negocjacyjne Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne w języku angielskim i polskim Umiejętność słuchania i zrozumienia potrzeb klienta Umiejętność rozwijania długotrwałych relacji Świadomość handlowa Motywacja i zdolność do pracy w ramach priorytetów ustalonych przez Twojego przełożonego Efektywne zarządzanie czasem, bardzo dobre umiejętności organizacyjne, raportowania, planowania. Znajomość wszystkich produktów Microsoft Zaletą jest wcześniejsze doświadczenie w obsłudze klienta lub logistyce Mile widziane wykształcenie wyższe Firma oferuje: Elastyczny czas pracy Karty Multisport Praca w małym, entuzjastycznym, 15-osobowym zespole w Polsce - Świetne codzienne wsparcie i know-how naszego zespołu Apollo w Wielkiej Brytanii i USA Szkolenia na miejscu, możliwość odbycia szkolenia za granicą Stabilność finansowa jako część Amerykańskiej Korporaji, Supply Technologies Nowoczesne środowisko pracy w nowym obiekcie, przeprowadziliśmy się w 2022 roku

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Firma oferuje: Elastyczny czas pracy Karty Multisport Praca w małym, entuzjastycznym, 15-osobowym z
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Mielcu