Czy to Twoja firma?

JAROSŁAW LIPIŃSKI CENTRUM POMOCY POTRZEBUJĄCYM - SCHRONISKO ARKA praca

Dąbrowa Górnicza

Jesteśmy JAROSŁAW LIPIŃSKI CENTRUM POMOCY POTRZEBUJĄCYM - SCHRONISKO ARKA, sercem działalności, której początki sięgają 2006 roku. Nasza siedziba mieści się w malowniczym Będzinie, gdzie z pasją i zaangażowaniem oddajemy się misji pomocy tym, którzy jej najbardziej potrzebują.

Nasza oferta to szeroki wachlarz usług, które obejmują pomoc społeczną z zakwaterowaniem, a także wsparcie dla osób niepełnosprawnych. Dzięki naszym działaniom, wiele osób znajduje schronienie, opiekę oraz wsparcie, które są niezbędne do godnego życia. Nasze placówki oferują nie tylko miejsce noclegowe, ale również wyżywienie i opiekę, co sprawia, że każdy pod naszym dachem może poczuć się bezpiecznie i komfortowo.

Nie ograniczamy się jednak tylko do opieki społecznej. Jesteśmy wszechstronni i dynamiczni, zajmujemy się również szeroko pojętymi usługami budowlanymi, od przygotowania terenu pod budowę, przez wykonywanie instalacji, aż po prace wykończeniowe. Nasza działalność obejmuje także zarządzanie nieruchomościami oraz wynajem samochodów, co świadczy o naszym elastycznym podejściu do różnorodnych potrzeb rynku.

Jesteśmy dumni z naszej pozycji na rynku, którą potwierdzają liczne wygrane przetargi publiczne. Nasze doświadczenie i zaangażowanie w realizację usług opieki społecznej zostały docenione przez klientów, co przełożyło się na łączną wartość wygranych przetargów wynoszącą ponad 4 miliony złotych. To dla nas znak, że idziemy w dobrym kierunku, a nasza praca przynosi realne efekty.

W naszym działaniu kierujemy się zasadami, które są fundamentem naszej codziennej pracy. Chociaż nie mogę teraz podzielić się naszą misją czy wartościami, to zapewniam, że każdy dzień w Schronisku Arka to krok w stronę lepszego jutra dla tych, którzy nas potrzebują.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do naszej społeczności, gdzie każdy gest ma znaczenie, a każda pomoc przekłada się na realną zmianę. Razem możemy więcej.

JAROSŁAW LIPIŃSKI CENTRUM POMOCY POTRZEBUJĄCYM - SCHRONISKO ARKA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie praca fizyczna

Oferty pracy JAROSŁAW LIPIŃSKI CENTRUM POMOCY POTRZEBUJĄCYM - SCHRONISKO ARKA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca JAROSŁAW LIPIŃSKI CENTRUM POMOCY POTRZEBUJĄCYM - SCHRONISKO ARKA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Fizjoterapeuta domowy BIELSKO, śląsk, 96zł/h

    Centrum FIZMED Sp. z o. o.
    • Bielsko-Biała
    • kontrakt b2b
    Dodana
  • Lekarz dentysta

    Eskulap Dudek Lekarze Spółka Partnerska
    • Gorzyce
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Wychowawca/ Wychowawczyni

    Centrum Opiekuńczo- Wychowawcze " Nadzieja"
    • Mysłowice
    • umowa o pracę
    • 4 800-5 300 zł / mies.
    Polecana Popularna
    Dodana

Mapa JAROSŁAW LIPIŃSKI CENTRUM POMOCY POTRZEBUJĄCYM - SCHRONISKO ARKA

Siedziba główna

JAROSŁAW LIPIŃSKI CENTRUM POMOCY POTRZEBUJĄCYM - SCHRONISKO ARKA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
JAROSŁAW LIPIŃSKI CENTRUM POMOCY POTRZEBUJĄCYM - SCHRONISKO ARKA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Dąbrowa Górnicza
  3. Będzin
  4. Bydgoszcz
  5. Gliwice
  6. Kraków
  7. Olkusz
  8. Pruszków
  9. Sosnowiec
  10. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca JAROSŁAW LIPIŃSKI CENTRUM POMOCY POTRZEBUJĄCYM - SCHRONISKO ARKA - oferty archiwalne

  • Opiekun

    • Dąbrowa Górnicza
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      dbanie o przestrzeganie regulaminu schroniska, reagowanie na bieżące potrzeby mieszkańców;
      do uzgodnienia z pracodawcą: umowa o pracę lub umowa cywilnoprawna, zmianowość i godziny pracy ( 8 lub 12)

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: umiejętności interpersonalne
      • Inne wymagania: Mile widziany kurs pierwszej pomocy przedmedycznej. Pracodawca chętnie zatrudni emeryta lub rencistę.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: do negocjacji
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
  • Opiekun osób starszych i niepełnosprawnych

      pielęgnacja osób starszych i niepełnosprawnych, codzienna higiena, podawanie leków, pampersowanie, wymiana pościeli, przebieranie itp.; do uzgodnienia z pracodawcą: umowa o pracę lub umowa cywilnoprawna, zmianowość i godziny pracy ( 8 lub 12)

      Wymagania

      • Inne wymagania: Wymagane co najmniej roczne doświadczenie zawodowe jako opiekun starszych lub niepełnosprawnych, kwalifikacje jako: opiekun lub asystent osób starszych i niepełnosprawnych, pielęgniarka, ratownik medyczny, opiekun medyczny lub środowiskowy. Możliwość zatrudnienia emeryta lub rencisty.

      Oferujemy

Pracodawcy w Dąbrowie Górniczej