Czy to Twoja firma?

GRAVI-MED sp. z o.o. praca

Pszczyna

Jesteśmy Gravi-Med, Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie zdrowia kobiet. Od naszego założenia 27 września 2011 roku, nieustannie dążymy do zapewnienia najlepszej opieki ginekologicznej i położniczej w Pszczynie. Nasza poradnia ginekologiczno-położnicza to miejsce, gdzie każda kobieta może liczyć na profesjonalną i empatyczną pomoc. W GRAVI-MED łączymy wieloletnie doświadczenie z nowoczesnym podejściem do medycyny. Nasza specjalistyczna kadra lekarska to eksperci w swoich dziedzinach, którzy na co dzień świadczą usługi z zakresu prowadzenia ciąży, leczenia oraz diagnostyki chorób kobiecych. Dbamy o to, aby nasze gabinety zabiegowe były wyposażone w najnowsze technologie, co pozwala nam na precyzyjną diagnostykę i skuteczne leczenie. Wyróżnia nas nie tylko profesjonalizm, ale i indywidualne podejście do pacjentek. Rozumiemy, że zdrowie to nie tylko brak choroby, ale także dobre samopoczucie i komfort psychiczny. Dlatego w naszej pracy kładziemy nacisk na stworzenie atmosfery zaufania i bezpieczeństwa. Jesteśmy dumni z naszej stabilności finansowej, która pozwala nam na ciągły rozwój i inwestycję w jakość świadczonych usług. Nasze doświadczenie i zaangażowanie w zdrowie kobiet sprawiają, że możesz nam zaufać w najbardziej intymnych i ważnych kwestiach zdrowotnych. Zapraszamy do Gravi-Med, gdzie Twoje zdrowie jest naszym priorytetem.

GRAVI-MED Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Lekarz Pszczyna
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy GRAVI-MED Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GRAVI-MED Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Lekarz Kardiolog

    American Heart of Poland Spółka Akcyjna
    • Katowice
    • umowa zlecenie
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Lekarz Okulista

    Beskidzkie Centrum Medyczne sp z o. o.
    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Lekarz (różne specjalizacje)

    Polecana
    Dodana

Mapa GRAVI-MED Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
GRAVI-MED Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Pszczyna
  2. Bielsko-Biała
  3. Katowice
  4. Łódź
  5. Mikołów
  6. Częstochowa
  7. Olesno
  8. Opole
  9. Orzesze
  10. Pruszków

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca GRAVI-MED Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Ginekolog-położnik

    • 1 500-8 000 zł / mies.
    • Pszczyna
    • kontrakt b2b
    • dodatkowa/dorywcza
    • Zakres obowiązków

      • badanie stanu zdrowia pacjentek,
      • udzielanie porad lekarskich,
      • rozpoznawanie, leczenie i zapobieganie chorom,
      • sprawowanie profilaktycznej opieki zdrowotnej,
      • sprawowanie opieki lekarskiej nad ciężarną i płodem,
      • w razie potrzeby kierowanie pacjentki na dalszą diagnostykę i przepisywanie odpowiednich leków.

      Wymagania

      Specjalista lekarz ginekolog-położnik, lekarz z rozpoczętą specjalizacją min. 2 lata.

      Oferujemy

      • elastyczne godziny pracy,
      • umowa B2B,
      • wsparcie administracyjne i informatyczne.

Pracodawcy w Pszczynie