E3ARCHITEKCI SP. Z O.O.

Czy to Twoja firma?

E3ARCHITEKCI sp. z o.o. praca

Kraków

Jesteśmy e3architekci, twoim zaufanym partnerem w świecie architektury, z siedzibą w historycznym sercu Polski – Krakowie. Nasza podróż rozpoczęła się 12 kwietnia 2012 roku, kiedy to postanowiliśmy przekształcić naszą pasję do tworzenia i estetyki w profesjonalną działalność, która od tej pory nieustannie się rozwija.

Specjalizujemy się w tworzeniu przestrzeni, które łączą w sobie funkcjonalność, nowoczesność i piękno. Nasze usługi obejmują szeroki zakres działań związanych z architekturą – od przygotowywania projektów do druku, przez realizację kompleksowych projektów budowlanych, aż po roboty budowlane. Rozumiemy także, jak ważny w procesie inwestycyjnym jest dobór odpowiedniej nieruchomości, dlatego oferujemy profesjonalne pośrednictwo w obrocie nieruchomościami oraz doradztwo techniczne.

Jesteśmy dumni z tego, że nasze projekty są nie tylko wizualnie atrakcyjne, ale również zgodne z najwyższymi standardami technicznymi. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, angażując się w potrzeby i oczekiwania naszych klientów, aby wspólnie tworzyć przestrzenie, które będą inspirować i służyć przez lata.

Chociaż nie możemy się pochwalić międzynarodową obecnością czy listą certyfikatów, to nasze zaangażowanie w każdy projekt i dbałość o detale sprawiają, że klienci powracają do nas i polecają nasze usługi innym. W E3ARCHITEKCI wierzymy, że dobry design ma moc zmieniania życia na lepsze, a nasza praca jest tego najlepszym dowodem.

Zapraszamy do współpracy – razem stworzymy przestrzeń, która będzie odzwierciedleniem Twoich marzeń i ambicji.

E3ARCHITEKCI SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Kraków
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy E3ARCHITEKCI SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca E3ARCHITEKCI SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa E3ARCHITEKCI SP. Z O.O.

Siedziba główna

Praca E3ARCHITEKCI SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Architekt / Asystent architekta

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • Szukamy pracownika który:

      - mysli kreatywnie i logicznie w połączeniu z możliwościami jakie dają WT i PB,
      - posiada min. 1-2 letnie doświadczenie w zawodzie,
      - biegle posługuje się programami typu CAD,
      - jest zaznajomiony z WT i PB,
      - posiada prawo jazdy kat. B,
      - posiada chęci do pracy.

      Zakres obowiązków

      • Opracowywanie inwentaryzacji arch-bud,
      • Tworzenie koncepcji,
      • Tworzenie rysunków budowlanych, technicznych, wykonawczych,
      • Opracowywanie dokumentacji technicznej,

      Wymagania

      • 1-2 letnie doświadczenie w zawodzie,
      • Biegła znajomość programu Autocad 2d ( lub zbliżonego oprogramowania ),
      • Samodzielność, kreatywność, obowiązkowość,
      • Znajomość WT i PB,
      • Prawo jazdy kat.B

      Mile widziane:
      Sketchup,
      Photoshop

      Oferujemy

      • Pracę głównie przy projektach zabudowy mieszkaniowej,
      • Osoba pracująca z nami będzie miała okazję zmierzyć się z każdym etapem procesu inwestycyjnego wraz z nadzorami na budowie,
      • Pracę w miłej atmosferze.

Pracodawcy w Krakowie