Czy to Twoja firma?

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 400 IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE praca

Warszawa

Jako SZKOŁA PODSTAWOWA NR 400 IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE w Warszawie, jesteśmy dumą lokalnej społeczności, oferując naszym uczniom nie tylko solidne podstawy edukacyjne, ale i bogaty program dodatkowych zajęć. Nasza placówka to miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a każdy dzień to nowa strona w księdze wiedzy i rozwoju.

Z przyjemnością otwieramy drzwi do świata edukacji, w którym centralne miejsce zajmuje indywidualne podejście do ucznia oraz jego wszechstronny rozwój. Wprowadzamy innowacyjne metody nauczania, co doskonale ilustruje nasz elektroniczny dziennik – narzędzie, które ułatwia komunikację między wychowawcami, rodzicami i uczniami, a także pozwala na bieżąco śledzić postępy w nauce.

Jesteśmy dumni z naszego zaangażowania w akcje społeczne, takie jak Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych czy kampania "Cała Polska czyta dzieciom". To dla nas sposób na budowanie społeczności, której fundamentem są książki, kultura i wzajemny szacunek.

Nasze zajęcia sportowe, w tym bezpłatne lekcje karate, to nie tylko doskonała okazja do rozwijania sprawności fizycznej, ale również szkoła charakteru i dyscypliny. Organizowane przez nas wydarzenia edukacyjne i kulturalne, jak spotkania z inspirującymi osobistościami czy musicalowe bajki dla najmłodszych, to nasza wizytówka i dowód na to, że nauka może być fascynującą przygodą.

W naszej szkole każdy dzień to nowe możliwości. To tutaj, pod patronatem wybitnej Marii Skłodowskiej-Curie, uczymy się czerpać z nauki to, co najlepsze, i nieustannie poszerzać horyzonty. Zapraszamy do wspólnego kształtowania przyszłości, która zaczyna się tutaj – w murach Szkoły Podstawowej nr 400 w Warszawie.

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 400 IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna it (informatyka) hotelarstwo / gastronomia / turystyka zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy SZKOŁA PODSTAWOWA NR 400 IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE

Praca alert - powiadomienia

Praca SZKOŁA PODSTAWOWA NR 400 IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SZKOŁA PODSTAWOWA NR 400 IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE

Siedziba główna

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 400 IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 400 IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Lublin

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca SZKOŁA PODSTAWOWA NR 400 IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE - oferty archiwalne

  • Woźna

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Sprzątanie sal lekcyjnych, korytarzy szkolnych, toalet, sal gimnastycznych i pokoi administracyjnych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: wykształcenie podstawowe; 3 miesiące doświadczenia zawodowego; umiejętności: sumienność, obowiązkowość, odpowiedzialność, punktualność oraz komunikatywna znajomość języka polskiego. Obowiązki: Sprzątanie sal lekcyjnych, korytarzy szkolnych, toalet, sal gimnastycznych i pokoi administracyjnych. Praca zmianowa 8-16 i 11-19. [Kontakt: osobisty; tel. 22 300 42 52; e-mail: Magdalena.Godlewska@eduwarszawa.pl]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + 20% premii/dodatku
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Warszawie