Czy to Twoja firma?

BIURO USŁUG KSIĘGOWO-PODATKOWYCH PERFEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Kraków

Jesteśmy Biuro Usług Księgowo-Podatkowych Perfekt, zlokalizowanym w sercu Krakowa. Nasza historia sięga 1997 roku, kiedy to rozpoczęliśmy działalność jako Biuro Rachunkowe Perfekt. Przez lata zdobywaliśmy doświadczenie, które pozwoliło nam na przekształcenie się w firmę, którą znasz dzisiaj. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze podatkowej, kadrowej, płacowej oraz pośrednictwie finansowym, a nasza oferta obejmuje również usługi wirtualnego biura oraz wynajem sali konferencyjnej.

Jesteśmy dumni z naszych korzeni i tego, jak ewoluowaliśmy, aby sprostać potrzebom naszych klientów. Nasze wartości - rzetelność, fachowość i dyskrecja - są fundamentem, na którym budujemy trwałe relacje z klientami. Rozumiemy, że zaufanie jest kluczowe w branży usług księgowo-podatkowych, dlatego każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby być godnymi tego zaufania partnerem.

Nasze usługi są zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Dzięki nowoczesnym programom informatycznym oferujemy e-księgowość i dostęp do ksiąg rachunkowych przez 24 godziny na dobę. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferując elastyczność w godzinach otwarcia oraz możliwość dojazdu naszego pracownika do klienta. Nasz nowoczesny obiekt zapewnia dogodny dojazd, a wynajem sali szkoleniowej umożliwia organizację profesjonalnych spotkań i szkoleń.

Jesteśmy zespołem, który pragnie wspierać rozwój Twojej działalności, niezależnie od tego, czy prowadzisz jednoosobową firmę, czy zarządzasz spółką prawa handlowego. Nasze usługi są skrojone na miarę Twoich potrzeb, a nasze indywidualne podejście do każdego klienta sprawia, że każdy czuje się u nas wyjątkowo.

Zapraszamy do współpracy z Biuro Usług Księgowo-Podatkowych Perfekt, gdzie profesjonalizm spotyka się z osobistym zaangażowaniem, aby zapewnić Ci spokój ducha i pewność, że Twoje finanse są w dobrych rękach.

BIURO USŁUG KSIĘGOWO-PODATKOWYCH PERFEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Ekonomista Kraków
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy BIURO USŁUG KSIĘGOWO-PODATKOWYCH PERFEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BIURO USŁUG KSIĘGOWO-PODATKOWYCH PERFEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe

Mapa BIURO USŁUG KSIĘGOWO-PODATKOWYCH PERFEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
BIURO USŁUG KSIĘGOWO-PODATKOWYCH PERFEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Kraków
  3. Zabrze

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca BIURO USŁUG KSIĘGOWO-PODATKOWYCH PERFEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Samodzielna księgowa/księgowy

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • 4 500-5 500 zł / mies.
    • Biuro Usług Księgowo-Podatkowych Perfekt Sp z o.o. zatrudni samodzielną księgową/księgowego

      Zakres obowiązków

      • prowadzenie księgowości uproszczonej (Książka przychodów i rozchodów, ryczałt)
      • prowadzenie ksiąg handlowych
      • prowadzenie rejestrów VAT, sporządzanie deklaracji VAT
      • przygotowywanie zestawień dla klientów biura
      • obsługa kadrowo - płacowa

      Wymagania

      • minimum 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości
      • praktyczna znajomość prawa podatkowego: PIT,CIT,VAT,
      • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań
      • znajomość specyfiki pracy w biurze rachunkowym

      Oferujemy

      • zatrudnienie od zaraz
      • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i wykonywanej pracy
      • partnerskie podejście i zdrową atmosferę pracy
      • miejsce pracy; Kraków, ul. Bronowicka 38/5

Pracodawcy w Krakowie