COMPREMUM SPÓŁKA AKCYJNA

w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy COMPREMUM SPÓŁKA AKCYJNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca COMPREMUM SPÓŁKA AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Dane firmowe i kontaktowe - COMPREMUM SPÓŁKA AKCYJNA

Pełna nazwa
Adres rejestrowy
Gryfińska 1 60-192 Poznań
NIP
7772668150
REGON
634378466
KRS
0000284164
Forma prawna
spółka akcyjna
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
09.07.2007
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 33.17.Z Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu transportowego

Budownictwo

  • 42.12.Z Roboty związane z budową dróg szynowych i kolei podziemnej

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

  • 69.20.Z Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe
  • 70.10.Z Działalność firm centralnych (head offices) i holdingów, z wyłączeniem holdingów finansowych
  • 70.22.Z Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania
  • 71.12.Z Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 82.11.Z Działalność usługowa związana z administracyjną obsługą biura
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca COMPREMUM SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Kierownik biura budowy (sprawy finansowe i sekretariat) (nr 2798)

    • Inowrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      prowadzenie spraw finansowych budowy i prowadzenie sekretariatu, praca w Inowrocławiu lub okolicach Inowrocławia

      Wymagania

      • Inne wymagania: mile widziane prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: do uzgodnienia w zależności od posiadanych kwalifikacji
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Poznaniu