Czy to Twoja firma?

ROMA BUD R. MATKOWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Wrocław

Jesteśmy ROMA BUD R. MATKOWSKI, Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie budownictwa. Nasza podróż rozpoczęła się we Wrocławiu w 2007 roku, a od tego czasu nieustannie rozwijamy naszą pasję do tworzenia domów, które są nie tylko budynkami, ale prawdziwymi domami dla naszych klientów. Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji domów jednorodzinnych. Nasze umiejętności pozwalają nam na budowę w technologiach tradycyjnych, energooszczędnych oraz pasywnych, co oznacza, że każdy dom, który tworzymy, jest nie tylko piękny, ale także przyjazny dla środowiska i ekonomiczny w utrzymaniu. Z dumą oferujemy usługi, które obejmują cały proces budowy – od pierwszego szkicu na papierze, poprzez plany zagospodarowania działek, aż po ostatni kamień w fundamentach. Rozumiemy, że budowa domu to jedna z najważniejszych decyzji w życiu, dlatego przykładamy wielką wagę do każdego szczegółu, aby spełnić indywidualne potrzeby i marzenia naszych klientów. Jesteśmy firmą, która stoi na solidnych fundamentach doświadczenia i zaufania. Współtworzą nas ROMA BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oraz ROBERT MATKOWSKI, co gwarantuje stabilność i odpowiedzialność w każdym projekcie, który podejmujemy. Choć nie możemy się pochwalić wszystkimi szczegółami naszej historii i wartości, które nas kierują, możemy Cię zapewnić, że każdy projekt traktujemy z najwyższą starannością i zaangażowaniem. Dla nas budowanie to nie tylko praca, to sztuka tworzenia przestrzeni, w której życie naszych klientów rozkwita. Jeśli marzysz o domu, który będzie odzwierciedleniem Twoich pragnień, zapraszamy do kontaktu. Razem możemy stworzyć miejsce, które będziesz dumnie nazywać domem.

ROMA BUD R. MATKOWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Wrocław
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy ROMA BUD R. MATKOWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ROMA BUD R. MATKOWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ROMA BUD R. MATKOWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Siedziba główna

ROMA BUD R. MATKOWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
ROMA BUD R. MATKOWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Wrocław
  3. Bydgoszcz
  4. Bielsko-Biała
  5. Katowice
  6. Białystok
  7. Gubin

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca ROMA BUD R. MATKOWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Magazynier "złota rączka"

    • Magnice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Drobne naprawy, remonty, porządkowanie, prace związane z obslugą magazynu, umiejętności "złotej rączki".

      Praca w godz.: 7:00-15:00 - do uzgodnienia.

      Oferta dostępna w sali D, A.
      Kontakt z pracodawcą - tel.: 667 686 654.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: wykształcenie: brak wymagań, staż pracy: min. kilkumiesięczne doświadczenie w pracach konserwatorskich, budowlanych, umiejętność obsługi narzędzi, elektronarzędzi, zmysł techniczny

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 do 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: do uzgodnienia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wrocławiu