Czy to Twoja firma?

FAPP TRANS sp. z o.o. praca

Bielsko-Biała

Jesteśmy Fapp Trans, dynamicznie rozwijającą się firmą z siedzibą w malowniczym Bielsku-Białej, sercu polskiego Podbeskidzia. Nasza przygoda zaczęła się 10 grudnia 2021 roku, kiedy to postanowiliśmy wprowadzić na rynek usługi transportowe, które łączą w sobie niezawodność, elastyczność i profesjonalizm.

Specjalizujemy się w transporcie drogowym towarów, ale nasze usługi są znacznie szersze. Oferujemy także transport kolejowy towarów, obsługujemy pasażerów w komunikacji miejskiej i podmiejskiej, a także zapewniamy wynajem i dzierżawę samochodów osobowych i furgonetek. Nasza flota to zróżnicowany zestaw pojazdów, które są gotowe sprostać każdemu wyzwaniu logistycznemu.

Jako nowoczesna firma transportowa, rozumiemy, jak ważna jest elastyczność w dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie. Dlatego też nasze usługi są dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów, niezależnie od tego, czy potrzebują oni przewozu dużych ładunków, czy też organizacji mniejszych przesyłek.

Chociaż nasza historia jest jeszcze krótka, to nasze ambicje sięgają daleko. Jesteśmy dumni z naszego kapitału zakładowego, który wynosi 360 000,00 złotych, świadczącego o solidnych fundamentach naszej działalności. Wierzymy, że jest to tylko początek naszej obiecującej przyszłości w branży transportowej.

Niestety, nie możemy na razie podzielić się z Tobą naszą misją, wartościami czy szczegółami dotyczącymi naszej pozycji na rynku i innowacji, ale zapewniamy, że każdego dnia pracujemy nad tym, aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do współpracy z FAPP TRANS – Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie transportu. Razem możemy stworzyć logistyczne rozwiązania, które naprawdę robią różnicę.

FAPP TRANS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Bielsko-Biała
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy FAPP TRANS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FAPP TRANS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa FAPP TRANS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres rejestrowy

Praca FAPP TRANS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Kierowca C+E (tylko kraj)

    FAPP TRANS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Praca na terenie kraju, stałe trasy po Polsce.

      Praca od pon do pt, wolna sobota, niedziela.

      Zakres obowiązków

      • przestrzeganie terminowości realizowanych tras
      • dbanie o stan techniczny pojazdu i zgłaszanie ewentualnych awarii
      • odpowiednie zabezpieczenie przewożonego towaru

      Wymagania

      • kategoria prawa jazdy C+E
      • doświadczenie min. 2-3 lata jako kierowca samochodu ciężarowego
      • zaangażowanie

      Oferujemy

      • atrakcyjne wynagrodzenie
      • miesięczny system wynagradzania - ustalany indywidualnie w zależności od doświadczenia i umiejętności kandydatów
      • dowolną forme zatrudnienia tj. umowa o pracę, umowa zlecenie, działalność gospodarcza
      • dowolna forma zatrudnienia tj.umowa o pracę, zlecenie, samozatrudnienie

Pracodawcy w Bielsku-Białej