MM-SPORT MACIEJ MACIANTOWICZ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Czy to Twoja firma?

MM-SPORT MACIEJ MACIANTOWICZ SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Kraków

MM SPORT to firma handlowa, która od 25 lat z sukcesem funkcjonuje na rynku obuwia, odzieży i akcesoriów sportowych, wprowadzając na polski rynek światowe i popularne marki sportowe. W portfolio dystrybucyjnym MM SPORT znajdują się obecnie takie marki jak: KEEN, DIADORA, NATIVE, LABELLAMAFIA, GUMBIES czy HAWKERS.

Ale MM SPORT to przede wszystkim … ludzie. Przyjaźni, życzliwi i pomocni. Ludzie, którzy cenią sobie wzajemne relacje i świetną atmosferę pracy.

MM-SPORT MACIEJ MACIANTOWICZ SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Magazynier Kraków
- w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy MM-SPORT MACIEJ MACIANTOWICZ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MM-SPORT MACIEJ MACIANTOWICZ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatki świąteczne
  • Elastyczny czas pracy
  • Miejsce przyjazne osobom niepełnosprawnym
  • Nowoczesne biuro
  • Owoce w pracy
  • Parking
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Stołówka pracownicza
  • Strefa relaksu
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Świeża kawa z ekspresu

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.

Mapa MM-SPORT MACIEJ MACIANTOWICZ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Warszawa
  3. Proszowice
  4. Wrocław
  5. Katowice
  6. Bielsko-Biała
  7. Nowy Sącz
  8. Rzeszów
  9. Zabrze
  10. Pruszków

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca MM-SPORT MACIEJ MACIANTOWICZ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Magazynier

    • Kryspinów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Magazynier.

      Miejsce pracy: Kryspinów

      Zakres obowiązków

      • Przyjmowanie dostaw towarów
      • Rozkładanie towaru w magazynie
      • Kompletacja zamówień dla klientów detalicznych i hurtowych
      • Sprawdzanie zgodności przygotowanych do wysyłki towarów z dokumentacją
      • Czynności związane z wysyłką towaru (pakowanie towarów wg ustalonych procedur, oznaczanie i adresowanie przesyłek)
      • Sprawdzanie stanów magazynowych
      • Utrzymywanie czystości w pomieszczeniach magazynowych
      • Dbanie o sprzęt magazynowy wykorzystywany do codziennej pracy

      Wymagania

      • Wykształcenie min. średnie
      • Doświadczenie w pracy w magazynie
      • Umiejętność pracy zespołowej
      • Uczciwość
      • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych

      Oferujemy

      • Możliwość rozwoju zawodowego
      • Niezbędne narzędzia do pracy
      • Przyjazną atmosferę w zespole
      • Umowa o pracę
      • Zatrudnienie na pełny etat i umowę o pracę

Pracodawcy w Krakowie