Czy to Twoja firma?

Willa Górskie Zacisze praca

Racibórz

"Willa Górskie Zacisze" to obiekt położony blisko centrum Wisły, dojazd samochodem zajmuje nie więcej niż 10 minut.

Oferujemy naszym gościom 17 komfortowych pokoi, zaplecze śniadaniowe oraz zaplecze konferencyjne.

Każdy z pokoi posiada własną łazienkę i prysznic, łącze WIFI oraz telewizje cyfrową. Do dyspozycji gości hotelowych oddajemy bezpłatny parking obok obiektu.

Willa Górskie Zacisze najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Manager Racibórz
- w kategoriach zawodowych:
zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy Willa Górskie Zacisze

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Willa Górskie Zacisze

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Willa Górskie Zacisze

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Willa Górskie Zacisze
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kartuzy
  2. Bielsko-Biała
  3. Bydgoszcz
  4. Warszawa
  5. Katowice
  6. Szczecin
  7. Ustroń
  8. Wisła
  9. Włoszczowa
  10. Wodzisław Śląski

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Willa Górskie Zacisze - oferty archiwalne

  • Menager Pensjonatu

    • Wisła
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • 3 500-7 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      • zarządzanie praca Pensjonatu
      • dbanie o wysoką jakość świadczonych usług
      • odpowiedzialność za odpowiednie przygotowanie oraz właściwy przebieg pobytu gości w hotel poprzez stworzenie i zapewnienie wyjątkowej jakości usług oferowanych przez hotel
      • kontrolowanie jakości serwowanych potraw i estetyki podania
      • przeprowadzenie analizy potrzeb gości
      • rozpatrywanie i uwzględnianie reklamacji gości
      • kontrola pracy personelu
      • nadzorowanie zaopatrzenia
      • współtworzenie polityki cenowej
      • dbanie o oszczędne i efektywne wykorzystywanie surowców, materiałów i półproduktów
      • zarządzanie mediami społecznościowymi hotelu

      Wymagania

      • zaangażowanie, odpowiedzialność i dyspozycyjność
      • praktyczna znajomość branży hotelowej
      • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
      • operatywność, samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji
      • komunikatywność i nastawienie na współprace
      • wysoka kultura osobista

      Oferujemy

      • elastyczne warunki zatrudnienia (umowa zlecenie lub kontrakt B2B)
      • atrakcyjne wynagrodzenie + procent od zysków obiektu
      • niezbędne narzędzia pracy
      • możliwość zakwaterowania
      • przyjazna atmosferę pracy
      • możliwość rozwoju zawodowego

Pracodawcy w Raciborzu