Czy to Twoja firma?

ROJO sp. z o.o. praca

Pionki

W sercu przemysłowego Bytomia, ROJO Sp. z o.o. rozkwita jako zaufany partner w świecie pracy tymczasowej. Nasza firma, choć skromna w swojej prezentacji, jest gigantem w dziedzinie kompetencji i obsługi klienta. W każdym zadaniu, które podejmujemy, kierujemy się pasją i doświadczeniem naszych pracowników, co pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Nie jesteśmy tylko firmą – jesteśmy zespołem specjalistów, którzy każdego dnia wkładają serce w to, co robią, tworząc wartość dla naszych klientów i pracowników. W branży agencji pracy tymczasowej, gdzie dynamika i elastyczność są kluczowe, ROJO wyróżnia się jako marka, która rozumie i spełnia oczekiwania rynku.

Nasze usługi są odpowiedzią na potrzeby firm szukających nie tylko pracowników, ale i partnerów biznesowych, którzy zrozumieją specyfikę ich działalności i pomogą w osiągnięciu celów. Wspieramy naszych klientów, oferując nie tylko zasoby ludzkie, ale przede wszystkim zasoby intelektualne – wiedzę i doświadczenie, które są nieocenione w dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie pracy.

Jesteśmy dumni z tego, co robimy, i choć nie możemy się pochwalić długą historią czy międzynarodową obecnością, nasze codzienne działania mówią same za siebie. W ROJO Sp. z o.o. każdy klient i każdy pracownik są traktowani z indywidualnym podejściem, co pozwala nam budować silne i trwałe relacje.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy cenią sobie profesjonalizm, zaangażowanie i prawdziwą pasję do tego, co robimy. Razem możemy tworzyć lepszą przyszłość dla pracowników tymczasowych i firm, które ich zatrudniają. ROJO to nie tylko nasza nazwa – to obietnica jakości i satysfakcji, którą każdego dnia staramy się spełniać.

ROJO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia doradztwo / konsulting / audyt bhp / ochrona środowiska produkcja / przemysł ubezpieczenia

Oferty pracy ROJO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca ROJO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ROJO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

ROJO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
ROJO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Łódź
  2. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca ROJO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pionki- asystent/-ka ds. leasingu

    • Pionki
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przygotowywanie dokumentacji do zawarcia umowy leasingu
      Dbałość o kompletność dokumentacji leasingowej
      Ewidencjonowanie zawartych umów leasingowych
      Prowadzenie ewidencji leasingowanych środków trwałych
      Dbanie o dobry poziom procesu ofertowania, analizy warunków leasingu i monitorowania realizacji umowy leasingowej
      Współpraca z firmami leasingowanymi i dedykowanym brokerem ubezpieczeniowym w zakres

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: Obsługa MS Excel- poziom zaawansowany
      • Inne wymagania: [Umiejętność 2] : enność Mile widziane doświadczenie pracy w obszarze ubezpieczeń, bankowości lub finansów [Umiejętność 1] : Znajomość arkusza Excel w stopniu dobrym Znajomość zagadnień leasingu operacyjnego Umiejętność wydajnej pracy pod presją czasu Odpowiedzialność i sumi

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Pionki