Czy to Twoja firma?

ZAM Nova Gładysek sp. j. praca

Mielec

Witajcie, jesteśmy ZAM Nova Gładysek, dumnie zakorzenieni w sercu Polski, w malowniczym Mielcu. Nasza pasja i specjalność to tworzenie innowacyjnych rozwiązań dla przemysłu meblowego, które nie tylko ułatwiają codzienne życie, ale również wprowadzają element nowoczesności i funkcjonalności do każdego wnętrza.

Nasza podróż rozpoczęła się od skromnych początków, z wizją tworzenia produktów, które są synonimem jakości i precyzji. Dziś, dzięki nieustannej optymalizacji procesów technologicznych, automatyzacji i modernizacji naszego parku maszynowego, jesteśmy dumni z tego, że nasze prowadnice do stołów oraz szeroka gama akcesoriów meblowych są wybierane przez klientów ceniących sobie niezawodność i estetykę.

Nasze produkty, od prowadnic po metalowe wyroby takie jak blaszki, kątowniki i rozwórki, są wynikiem połączenia zaawansowanej technologii z rzemiosłem i doświadczeniem naszych pracowników. Profesjonalizm i zaangażowanie zespołu ZAM Nova Gładysek to fundament, na którym budujemy naszą markę.

Mimo że nie podajemy tutaj szczegółów naszej historii czy pozycji rynkowej, możemy zapewnić, że każdy dzień pisze nowy rozdział w naszej firmowej kronice, a nasze dążenie do doskonałości jest nieustanne. Jesteśmy dumni z naszego polskiego dziedzictwa i z tego, że nasze produkty wspierają lokalną gospodarkę.

Choć nie dysponujemy informacjami na temat naszej międzynarodowej obecności czy szczegółowych certyfikatów, nasz priorytet zawsze pozostaje niezmienny – zapewnienie najwyższej jakości i bezpieczeństwa naszych wyrobów.

W ZAM Nova Gładysek wierzymy, że klucz do sukcesu leży w ciągłym rozwoju i adaptacji do zmieniającego się świata. Dlatego też nieustannie inwestujemy w nowe technologie i szkolimy naszych pracowników, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Zapraszamy do poznania naszych produktów i dołączenia do grona zadowolonych partnerów, którzy zaufali naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu w tworzenie wyjątkowych rozwiązań dla przemysłu meblowego. Razem możemy tworzyć przestrzenie, które łączą funkcjonalność z estetyką, tworząc domy i biura przyszłości.

ZAM Nova Gładysek Sp. jawna najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna produkcja / przemysł

Oferty pracy ZAM Nova Gładysek Sp. jawna

Praca alert - powiadomienia

Praca ZAM Nova Gładysek Sp. jawna

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ZAM Nova Gładysek Sp. jawna poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ZAM Nova Gładysek Sp. jawna - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcyjny

    ZAM Nova Gładysek Sp. jawna
    • Mielec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykonywanie prac przy produkcji akcesoriów ze stali, głównie na prasach mimośrodowych, montaż.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe
      • Inne wymagania: chęci do pracy i nauki

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Mielcu