Czy to Twoja firma?

TOYOTA DOBRYGOWSKI sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Modlnica

Od ponad czterech dekad jesteśmy z Wami, dostarczając niezawodność i innowacje na czterech kołach. Toyota Dobrygowski to nie tylko nazwa – to obietnica najwyższej jakości i profesjonalizmu, którą składamy każdemu naszemu Klientowi. Nasza historia zaczęła się w 1979 roku, kiedy to Krzysztof Dobrygowski otworzył warsztat samochodowy w Lubinie. Przez lata rozwijaliśmy naszą pasję i wiedzę, by w 1991 roku stać się autoryzowanym dealerem Toyoty – marki, która jak żadna inna utożsamiana jest z niezawodnością.

Nasze zaangażowanie w doskonalenie jakości usług i obsługi Klienta zostało docenione wielokrotnie. Dwukrotne zdobycie Diamentów Forbesa oraz tytuł Dealera Roku przyznawany przez Toyota Motor Poland to dla nas nie tylko powód do dumy, ale i motywacja do dalszego działania. Zatrudniamy niemal 80 osób w Lubinie, a nasz nowy salon w Długołęce wkrótce stanie się miejscem pracy dla kolejnych 100 specjalistów. Nasz zespół to fundament naszego sukcesu – to dzięki ich umiejętnościom i zaangażowaniu możemy realizować naszą misję: całkowite zadowolenie Klientów.

W naszej ofercie znajdziecie szeroką gamę nowych i używanych samochodów, a także pełen zakres usług dodatkowych – od sprzedaży części i akcesoriów, przez serwis mechaniczny i blacharsko-lakierniczy, po wynajem długoterminowy i usługi finansowe. Zawsze jesteśmy gotowi pomóc, oferując całodobową pomoc drogową. Wszystko po to, by spełniać oczekiwania naszych Klientów, które są dla nas najważniejsze.

Nasza największa inwestycja, salon w Długołęce, to nie tylko nowoczesne miejsce, ale i świadectwo naszej wiary w przyszłość i ciągły rozwój. Dbamy o to, by nasi pracownicy byli najlepsi w swoim fachu, dlatego zapewniamy im dostęp do szkoleń, które pozwalają na stałe podnoszenie kwalifikacji.

Zaufało nam już 11500 klientów flotowych, a nasza stabilność finansowa pozwala nam z optymizmem patrzeć w przyszłość. Jesteśmy dumni z naszej historii, ale to, co przed nami, ekscytuje nas jeszcze bardziej. Zapraszamy do współtworzenia tej historii razem z nami – Toyota Dobrygowski, gdzie zadowolenie Klienta jest naszym priorytetem.

TOYOTA DOBRYGOWSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center inżynieria / technologia / technika praca fizyczna administracja biurowa / praca biurowa magazyn

Oferty pracy TOYOTA DOBRYGOWSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TOYOTA DOBRYGOWSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa TOYOTA DOBRYGOWSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Siedziba główna

TOYOTA DOBRYGOWSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca TOYOTA DOBRYGOWSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Blacharz samochodowy

    TOYOTA DOBRYGOWSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
    • Modlnica
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      GŁOWNYM CELEM STANOWSIKA JEST WYKONYWANIE PRAC ZWIĄZANYCH Z NAPRAWAMI BLACHARSKIMI SAMOCHODÓW

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Uprawnienia: kurs blacharza samochodowego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Modlnicy