AG - MAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

AG - MAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
hr / kadry

Oferty pracy AG - MAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AG - MAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa AG - MAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Dane firmowe i kontaktowe - AG - MAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pełna nazwa
Adres rejestrowy
Erazma Ciołka 13/300 01-445 Warszawa
NIP
5272914343
REGON
385043710
KRS
0000817270
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
09.12.2019
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Informacja i komunikacja

  • 63.12.Z Działalność portali internetowych

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 81.29.Z Pozostałe sprzątanie
  • 81.10.Z Działalność pomocnicza związana z utrzymaniem porządku w budynkach
  • 81.21.Z Niespecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych
  • 81.22.Z Specjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych
  • 81.30.Z Działalność usługowa związana z zagospodarowaniem terenów zieleni

Pozostała działalność usługowa

  • 96.09.Z Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Otwock
  3. Bielsko-Biała
  4. Katowice

Data aktualizacji: 01.03.2024

Praca AG - MAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. kadr i płac

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • praca od zaraz
    • 2 500-5 000 zł / mies.

    • Zakres obowiązków

      Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa osób zatrudnionych na podstawie umowy o pracę oraz umów cywilno-prawnych od momentu zatrudnienia do zakończenia umowy, a w szczególności:

      • Przygotowywanie dokumentów do zatrudnienia i zakończenia współpracy
      • Obsługa programu płatnik
      • Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PFRON, GUS
      • Obsługa programu kadrowo-płacowego WAPRO Gang
      • Rozliczanie czasu pracy i naliczanie wynagrodzeń
      • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej
      • Obsługa pism oraz zaświadczeń dla pracowników i urzędów
      • Bieżące monitorowanie zmian obowiązujących przepisów

      Wymagania

      • Znajomość przepisów prawa pracy i kadr oraz ZUS
      • Znajomość programu płatnik oraz MS Office
      • Mile wdziana znajomość WAPRO Gang
      • Umiejętność pracy w zespole
      • Dobra organizacja pracy
      • Terminowość

      Oferujemy

      • Stabilną pracę w miłym zespole
      • Możliwość zrobienia kursów i poszerzenia swojej wiedzy
      • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

Pracodawcy w Warszawie