Simply sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Simply sp. z o.o. praca

Warszawa

Simply Partner to firma działająca w branży transportowej i kurierskiej od 2010 roku. Tworzą ją ludzie z pasją. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i ciągłemu doskonaleniu się, staliśmy się  partnerem rozliczeniowym aplikacji taksówkarskich i kurierskich. Posiadamy licencję taxi w Warszawie, Lublinie, Radomiu i Białymstoku.

Podejmując współpracę z nami nie musisz zastanawiać się nad prawidłowym rozliczeniem swojego przychodu, ani tym bardziej zakładać własnej działalności gospodarczej.

To my Cię zatrudniamy, rozliczamy i wypłacamy środki.

Naszym celem jest przejrzystość pracy z aplikacjami, które dla siebie wybierzesz.

Szereg rozwiązań oraz wsparcie dla Kierowców, które oferujemy ułatwia codzienną pracę oraz rozliczenia. W rezultacie Kierowcy współpracujący z nami mogą obniżyć koszty eksploatacji samochodu czy koszty zakupu paliwa.

Dzięki współpracy z nami, przede wszystkim uzyskasz dostęp do zniżek na paliwo i części samochodowe.

Oferujemy możliwość wykonania badań niezbędnych do rozpoczęcia pracy na stanowisku Kierowcy Taxi.

Sprawnie przeprowadzamy proces legalizacji pobytu oraz uzyskania zezwolenia na wykonywanie pracy na terenie Polski.

Pomimo, obsługi dużej liczby kierowców, każdego traktujemy indywidualnie i staramy się pomóc w każdej możliwej sytuacji. Nie wyobrażamy sobie, abyśmy wspólnie nie znaleźli rozwiązania Twojego problemu!

Skup się jedynie na wykonywaniu zleceń, my zajmiemy się resztą!

Simply sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Simply sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Simply sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Simply sp. z o.o.

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Bydgoszcz
  4. Lublin
  5. Czechowice-Dziedzice
  6. Poznań
  7. Plock
  8. Nowy Sącz
  9. Nowe Miasto Lubawskie
  10. Pruszków

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Simply sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Kierowca Taxi | Uber | Bolt | Free Now

    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • 1 000-10 000 zł / mies.
    • Praca w Warszawie jako kierowca TAXI BOLT / UBER /Freenow lub w innej korporacji taxi- zadecyduj sam

      Własne lub firmowe Auto - sam decydujesz kiedy i ile pracujesz.

      Posiadamy wszelkie niezbędne dokumenty i licencje dzięki czemu Wiesz, że pracujesz legalnie.

      Dzięki pracy na własnym aucie możesz zmaksymalizować swoje zarobki, my zajmiemy się rozliczeniami i papierkową robotą .

      Rozliczenie już od 20 zł za aplikację.

      Zakres obowiązków

      Poszukujemy kierowców chętnych do pracy w przewozie osób TAXI na terenie Warszawy i okolic (przejazdy opłacane gotówką lub przelewem poprzez aplikacje) w apliakcjach Freenow, Uber, Bolt lub innych korporacjach taxi.

      Możliwość pracy na autach własnych lub firmowych

      Wypłaty co tydzień we wtorki.

      Średni obtót na godzine pracy to 30-60 zł.

      Elastyczne godziny pracy - sma decydujesz kiedy pracujesz.

      Koszty podjęcia współpracy już od 0 zł

      Wymagania

      • Prawo jazdy kat. B (minimum 1 rok)
      • Samochód 4/5 drzwiowy (zarejestrowany na minimum 5 osób)- w przypadku współpracy na własnym aucie
      • Rok produkcji samochodu najpóźniej 2001r.
      • Aktualne OC i przegląd techniczny.
      • Zaświadczenie o niekaralności.
      • Badania psychotechniczne w kierunku kierowcy TAXI (pomagamy w uzyskaniu)
      • Badania lekarskie w kierunku kierowcy TAXI (pomagamy w uzyskaniu)

      Oferujemy

      • Elastyczny grafik- sam decydujesz kiedy pracujesz!
      • Wypłaty co tydzień we wtorki.
      • Szkolimy i przystosowujemy do nowych przepisów.
      • Wyrabiamy licencję i identyfikator TAXI.
      • Zapewniamy dostęp do panelu klienta i wsparcie techniczne oraz merytoryczne na każdym etapie współpracy.
      • Zapewniamy karty paliwowe z rabatami na paliwo.
      • Zaopatrujemy w kasy fiskalne i taksometry i terminale do kart płatniczych (w przypadku współpracy ze standardową korporacją taxi)
      • System poleceń – możesz zarobić na poleceniach innych kierowców.

Pracodawcy w Warszawie