Hotel Management Group Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Hotel Management Group sp. z o.o. praca

Warszawa

4-gwiazdkowy hotel Four Points by Sheraton Warsaw Mokotów przy ul. Suwak 7b w Warszawie, wchodzący w skład grupy Marriott International, jest pierwszym hotelem tej marki w Polsce. Filozofią marki Four Points jest zapewnienie gościom wszystkiego, co niezbędne w podróży – komfortu pobytu w ponadczasowym wystroju wnętrz oraz przyjaznego podejścia personelu. Do naszego zespołu poszukujemy pracowników pełnych pozytywnej energii, życiowej pasji, dla których gościnność jest naturalną potrzebą.

Hotel Management Group Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka administracja biurowa / praca biurowa sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Hotel Management Group Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Hotel Management Group Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Spotkania integracyjne

Mapa Hotel Management Group Sp. z o.o.

Siedziba główna

Hotel Management Group Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Hotel Management Group Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Młodsza Księgowa

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Zakres obowiązków

      • weryfikacja merytoryczna dokumentów księgowych
      • wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego i ich księgowanie (faktury sprzedaży, faktury zakupu, wyciągi bankowe)
      • wsparcie Działu Księgowości w realizacji codziennych zadań
      • rozliczanie i uzgadnianie sald kont księgowych
      • uzgadnianie i potwierdzanie sald rozrachunków
      • aktywne uczestnictwo w działaniach związanych w zamknięciu miesiąca oraz roku
      • archiwizowanie dokumentów księgowych

      Wymagania

      • podstawowa wiedza z zakresu finansów i rachunkowości
      • wykształcenie średnie i/lub w trakcie studiów (profile finansowe i ekonomiczne)
      • dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze czasu pracy – 40 h tygodniowo
      • mile widziane doświadczenie w pracy w działach księgowych
      • umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracy w zespole
      • samodzielność
      • wykazywanie inicjatywy
      • dokładność w wykonywanych zadaniach
      • systematyczność
      • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

      MILE WIDZIANE:

      • doświadczenie w pracy w hotelarstwie i/lub gastronomii
      • znajomość programu Comarch ERP Optima

      Oferujemy

      • pracę w stabilnej firmie, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
      • rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych (w tym prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do pakietu sportowego oraz benefity oferowane Pracownikom sieci Marriott – zniżki na pobyty w hotelach na całym świecie
      • zdobycie doświadczenia w największej sieci hotelowej na świecie
      • kulturę organizacyjną zorientowaną na ludzi
      • aktywny udział w kreowaniu marki Four Points by Sheraton na rynku polskim

Pracodawcy w Warszawie