Czy to Twoja firma?

IMPORT-EXPORT WŁODZIMIERZ GRAJEK praca

Tychy

Witajcie w świecie IMPORT-EXPORT WŁODZIMIERZ GRAJEK, gdzie pasja do piękna natury łączy się z doskonałością biznesową. Nasza firma to wiodący importer kwiatów ciętych, zieleni dekoracyjnej i roślin doniczkowych, który od lat zdobywa uznanie na wszystkich największych giełdach kwiatowych w Polsce Zachodniej i Centralnej.

Nasza oferta to bogactwo barw i zapachów - pełna gama produktów, które sprowadzamy z najdalszych zakątków świata, a także te, które hodowane są z miłością przez lokalnych ogrodników. Jesteśmy dumni z tego, że jakość naszych towarów krajowych jest porównywalna z importowanymi, co świadczy o naszym zaangażowaniu w dostarczanie tylko najlepszych produktów.

Rozumiemy, jak ważna jest ciągłość dostaw i bezproblemowy transport, dlatego oferujemy kompleksowe usługi logistyczne na terenie całej Europy Środkowej i Zachodniej. Nasze samochody, wyposażone w platformy załadowcze i agregaty chłodnicze, gwarantują świeżość dostarczanych kwiatów i roślin, bez względu na odległość.

Jako uczestnik systemu EAN*UCC, zapewniamy, że każdy produkt opuszcza nasze magazyny oznakowany zgodnie z międzynarodowymi standardami, co ułatwia naszym partnerom zarządzanie zapasami i sprzedażą.

Nasza przewaga konkurencyjna wynika z elastyczności i możliwości realizacji zamówień według indywidualnych potrzeb klientów - niezależnie od asortymentu, ilości czy kraju pochodzenia. Bezpośrednie zakupy od producentów pozwalają nam oferować atrakcyjne ceny, co przekłada się na zadowolenie naszych odbiorców.

W IMPORT-EXPORT WŁODZIMIERZ GRAJEK wiemy, że sukces w biznesie to nie tylko liczby, ale przede wszystkim relacje. Dlatego każdego dnia pracujemy z zaangażowaniem, aby nasze produkty przynosiły radość i uśmiech, zarówno odbiorcom końcowym, jak i naszym biznesowym partnerom. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy tak jak my, cenią piękno i jakość w każdym pąku.

IMPORT-EXPORT WŁODZIMIERZ GRAJEK najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Tychy
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy IMPORT-EXPORT WŁODZIMIERZ GRAJEK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca IMPORT-EXPORT WŁODZIMIERZ GRAJEK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa IMPORT-EXPORT WŁODZIMIERZ GRAJEK

Siedziba główna

Wielkopolska Giełda Rolno-Ogrodnicza

Śląska Giełda Kwiatowa

Giełda Kwiatowa Warszawa

Giełda Kwiatowa w Łodzi

Hurtownia Florystyczna w Tarnowie

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
IMPORT-EXPORT WŁODZIMIERZ GRAJEK
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Tychy
  3. Kraków
  4. Poznań
  5. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca IMPORT-EXPORT WŁODZIMIERZ GRAJEK - oferty archiwalne

  • Sprzedawca / handlowiec

    • Tychy
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Sprzedaż kwiatów ciętych i doniczkowych, obsługa klientów, obsługa kasy fiskalnej, przyjęcie dostaw, utrzymanie czystości w miejscu pracy.
      Miejsc pracy: Giełda kwiatowa, praca w systemie 2-zmianowym 00:00-08:00 i 02:00-10:00

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: Wykształcenie min. średnie, mile widziane doświadczenie w sprzedaży detalicznej, umiejętność pracy z komputerem, umiejętności handlowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Tychach