CALVERO®

Czy to Twoja firma?

CALVERO® praca

Wrzosowa

CALVERO®  funkcjonuje od 1994 roku. Specjalizujemy się w dostawie przejrzystych wypełnień do ekranów akustycznych (pełny asortyment płyt akrylowych i poliwęglanowych litych), produkcji gotowych paneli/kwater akustycznych (rama aluminiowa + szkło), różnego rodzaju paneli aluminiowych, jak również doradztwie technicznym oraz optymalizacji rozwiązań technicznych ekranów.

CALVERO® najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
media / pr / reklama / marketing produkcja / przemysł praca fizyczna inżynieria / technologia / technika prawo i administracja państwowa

Oferty pracy CALVERO®

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CALVERO®

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa CALVERO®

Siedziba główna

CALVERO® poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
CALVERO®
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Częstochowa
  2. Katowice
  3. Bielsko-Biała
  4. Poznań
  5. Góra Kalwaria
  6. Koziegłowy
  7. Nowy Sącz
  8. Piaseczno
  9. Wrocław
  10. Myszków

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca CALVERO® - oferty archiwalne

  • Referent ds. produkcji

    CALVERO®
    • Wrzosowa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • W związku ze zmianami kadrowymi poszukujemy osoby na stanowisko:

      Referent ds. produkcji

      Zakres obowiązków

      • Wspieranie działu technicznego;
      • Przygotowanie dokumentów WZ, specyfikacji towarowej;
      • Wykonywanie rysunków technicznych;
      • Wystawianie zapotrzebowania na materiały niezbędne do realizacji zamówień;
      • Badanie rynku, monitoring działań konkurencji;
      • Inicjowanie i wdrażanie zmian organizacyjnych procesów produkcyjnych i technologicznych;

      Wymagania

      • Wykształcenie wyższe;
      • Znajomość języka angielskiego;
      • Ogólna wiedza techniczna, znajomość rysunku technicznego, podstawy technologii produkcji;
      • Dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie Word, Excel;
      • Dobra znajomość programu Autocad;
      • Prawo jazdy kat.B;

      Oferujemy

      • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie;
      • Zarobki adekwatne do wykonywanych obowiązków;

Pracodawcy w Wrzosowej